Sleduj nás

Lucie Pudilová klesla na úroveň amatérské ligy, domnívá se zápasník UFC

Lucie Pudilová klesla na úroveň amatérské ligy, domnívá se zápasník UFC

Poměrně velkou kritiku si za svůj výkon v Oktagonu Underground slízává česká veteránka UFC Lucie Pudilová. Ta působila odevzdaným dojmem, dle svých slov doplatila i na špatná pravidla a nakonec s mladou Terezou Bledou prohrála na body.

Ačkoliv se tento duel nepřipsal do statistik na sherdogu, tak musíme připomenout, že to pro Lucku byla již pátá prohra v řadě. A vesměs by se zároveň dalo dodat, že se její výkony vůbec nelepší. Téhož si například všiml i David Dvořák.

„Jak jsem viděl nástup Lucky, tak mi přišla úplně odevzdaná, bez života. Jsem velice zklamaný z jejího výkonu jak v kleci, tak i z pozápasového rozhovoru, ale úplně nejvíc jsem zklamaný z jejího rohu,“ nechal se slyšet sportem.cz citovaný Dvořák, jehož hodnocení se rozhodně nedrželo při zdi.  


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Je strašné už několik let sledovat neschopnost zápasníka mít vlastní hlavu a udělat změnu a sledovat, jak si Lucka sama s velkou pomocí jejího rohu pohřbila kariéru. Je to obrovská škoda pro české MMA. Lucka své jméno degradovala na úroveň amatérské ligy a pro sponzory a budování vlastní značky bude podle mě hodně nezajímavá. Vše, co jí UFC dalo, zmuchlala a vyhodila do koše,“ zmiňoval.


Ale aby nezůstalo jen u kritiky, přešlo se i na chválu. Ta ovšem patřila Lucčině protivnici Tereze Bledé, která začíná nejen prokazovat, ale pomalu i naplňovat svůj vysoký potenciál.

„Tereza předvedla skvělý výkon a ve svém mladém věku se předvedla ve velkém. Všichni si jí budou pamatovat jako náctiletou, která jasně přejela veteránku UFC. Velký skok v kariéře, a to je teprve na začátku,“ dodal pro sport.cz Dvořák.


Další články