Sleduj nás

Lucerna - Vladimír Říha - Tomáš Drábik

Lucerna - Vladimír Říha - Tomáš Drábik

V Lucerně se můžeme těšit i na odvetu Vladimír Říha - Tomáš Drábik. Bojovat se bude v K1 3x3 minuty. Naposledy byl úspěšnější Drábik, který před několika lety vyhrál na body. To už je ale dlouhá doba a karty se zcela jasně otočily.

Nyní je favoritem Říha, který se neustále zdokonaluje. Tvrdě trénuje a to hlavní má ještě před sebou. Slovák je zkušený, dokáže často překvapit, ale už má svůj věk. V duelu je jasným favoritem Říha. Toho požene i narvaná Lucerna, ostatně jako vždy. Kurz 1.51 za to určitě stojí.


Další články

Válka o peníze vyhání hvězdu z Bílého domu. Šéf UFC White rýsuje úplně jiné plány

„Z galavečera v Bílém domě nekoukají vůbec žádné peníze, naopak se tam bude obrovsky tratit,“ odhalil tvrdou byznysovou realitu uznávaný reportér, čímž de facto rozmetal sen irského bouřliváka o velkolepém zápase před zraky amerického prezidenta. Bývalý dvojnásobný šampion Conor McGregor do oktagonu nevkročil od osudového léta 2021, přesto o sobě dává znovu velmi hlasitě vědět.

Válka o peníze vyhání hvězdu z Bílého domu. Šéf UFC White rýsuje úplně jiné plány

Konec vězení! Tadeáš Růžička je na svobodě

Tadeáš Růžička alias Mawar je po výkonu trestu na svobodě. Kontroverzní bojovník oznámil návrat do běžného života a naznačil novou kapitolu. Rozjede se znovu i jeho kariéra v bojových sportech?

Konec vězení! Tadeáš Růžička je na svobodě