Sleduj nás

Držgrešle z Oktagonu! Chtějí peníze za rukavice i za fotky ze zápasu. Nedali mi zadarmo ani plakát, rozčiluje se Alex Lohoré

Držgrešle z Oktagonu! Chtějí peníze za rukavice i za fotky ze zápasu. Nedali mi zadarmo ani plakát, rozčiluje se Alex LohoréFOTO: OKTAGON MMA

Problémový Francouz opět ukázal svoji stinnou stránku.

Jak už je u Alexe Lohorého špatnou tradicí, po každé porážce najde hned několik důvodů, proč se mu nepodařilo zvítězit. Bohužel pro něj, nikdy nezačne u svojí osoby, ale plive na své soupeře i organizaci, která jej platí.

Čtvrtfinále turnaje Tipsport Gamechanger proti sobě svedlo Davida Kozmu s Alexem Lohoré. Růžový Panter si od prvních vteřin dokázal perfektně prosazovat svoji hru a svého soupeře jednoznačně přejel.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Pokud jste po takto dominantním výkonu očekávali, že Kozma dostane kredit i od svého soka, šeredně jste se spletli. Alex prohlásil, že za jeho prohrou stojí zranění ruky a o pár dní později začal volat po zavedení dopingových testů.

Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného, kdyby se Lohoré nepustil do zpochybňování čistoty šampiona Patrika Kincla. Pokud nemáte jasné důkazy potvrzující vaše tvrzení, považuje se takové chování mezi bojovníky za krajně neetické.


Da Killa King tímto ale zdaleka neskončil a jako dalšího na řadu si vzal na mušku svého chlebodárce OKTAGON.

„Která organizace nechá bojovníky platit za rukavice, ve kterých zápasí? Můžete hádat,“ rozjel se na Twitteru Alex, a i když nikoho konkrétně neoznačil, je jasné, kam jeho střelba míří. Další problém, který najednou Francouze vykolejil, byly mediální povinnosti a propagační materiály.

„Která organizace po vás chce peníze, když máte zájem o fotky z předzápasového focení? Která organizace vás nechá podepsat 150 plakátů a nedá vám ani jediný? Můžete hádat,“ vztekal se dál Lohoré, kterého podle všeho nejvíc vytáčí fakt, že vypadl z projektu Gamechanger.


Útoky na svoji srdeční záležitost si nemohl nechat líbit šéf OKTAGONu Ondřej Novotný. Ten se k Twitterovým útokům vyjádřil v MMA Letem světem a bylo vidět, že ho celá věc upřímně mrzí.

„Budu si o tom muset promluvit s Alexovým trenérem Bradem Pickettem, ale je to minimálně nekolegiální. Ale když si to zasadíš do nějakého časového děje, tak je to takové zvláštní,“ okomentoval Francouzovo chování boss žlutočerné organizace.


Další články