Sleduj nás

Lohoré: Na Kinclovi si vybiju zlost za všechnu tu policejní brutalitu, kterou jsem v životě zažil

Lohoré: Na Kinclovi si vybiju zlost za všechnu tu policejní brutalitu, kterou jsem v životě zažil
Naprostou smršť emocí plánuje proti Patriku Kinclovi hned od prvního kola vypustit Alex Lohoré. Má k tomu své osobní důvody.


Celou tu nevraživost odstartovala jedna hláška. Patrik Kincl, jemuž momentálně náleží pás střední váhy Oktagonu, chce svého příštího soupeře co nejdříve ukončit, aby si šetřil energii na vánoční měření sil s Karlosem Vémolou.

Skrze sociální sítě organizace OKTAGON MMA proto královehradecký šampion vyslal zprávu „Lohorého chci narozdíl od Karlose ukončit do prvních dvou kol!“ Zadělal si jí ale na potížích.

lohore vemola vaha

Ukončím tě tím nejbrutálnějším možným způsobem!


Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Alex Lohoré, který si je vědom toho, že Patrikova bojová přezdívka je „Inspektor“, si hodlá na českém bijci vyléčit vlastní komplexy.

„Dovol mi, abych ti řekl něco skutečného… Zaplatíš za všechnu tu policejní brutalitu, kterou jsem v životě zažil. Konečně se mi podaří jednoho praštit, aniž bych se dostal do problémů. Přináším násilí na nejvyšší úrovni, tohle si nechcete nechat ujít, věřte mi!“


Tímto proslovem Alex pozměnil i své původní bojové plány…

„Chtěl jsem fanouškům předvést show, ale žádná nebude. Ukončím Patrika v prvním kole. Pěkně a opravdu rychle. A to tím nejbrutálnějším způsobem. Tohle jsi v kleci ještě neviděl. Takže buď připravený, protože já budu!“ vzkázal Kinclovi.

Další články