Sleduj nás

Lohoré: Kozma neukázal nic extra, rozhodně se dá porazit, budu chtít odvetu

Lohoré: Kozma neukázal nic extra, rozhodně se dá porazit, budu chtít odvetuFOTO: OKTAGON MMA

David Kozma sice vyhrál, ale do velké míry za to mohlo až nepředvídatelně velké množství štěstí, poznamenává Lohoré.

Francouzský bijec je nyní zlomený, a to doslova. V duelu s Davidem Kozmou si hned v prvním kole způsobil frakturu ruky, kterou dále v boji téměř nemohl použít. Přišel tak o svou hlavní palebnou zbraň, a navíc ani nebyl schopný vstávat ze země, kam jej jeho soupeř neustále tahal.

Zranění jsou bohužel běžnou součástí tohoto sportu, tak se s nimi musí počítat. Alexe nicméně nyní polily emoce, že by tento osudem ovlivněný neúspěch rád napravil. Ví totiž, že je pro něho Pink Panther hratelným soupeřem, což by rád dokázal.


„David nedělal nic na co bychom se nepřipravovali. Takedowny, kontrola, jeho pohyby, údery. Jenže jsem nebyl v dobrém zdravotním stavu na to, abych dokázal něco víc než dokončit zápas s jednou rukou,“ přiznal Lohoré v inteview pro server ruik.

„Samozřejmě poté, co jsem zápas viděl několikrát zas a znovu, vím, že jsem mohl něco udělat lépe. Ale dělal jsem to, co jsem dělat mohl. Velice dobře jsem skrýval bolest i zranění. Bez ruky se vše fyzicky i psychicky změnilo, tělo se nastavilo do režimu přežití, a to je úplně jiný stav bytí,“ přibližoval jeden zásadní fakt.


Zranění přitom přišlo hned v úvodním kole, tudíž Lohoré, jenž se spoléhal na své petardy, nemohl doručit žádný KO úder.

„Byl to zápas, který jsem rozhodně mohl vyhrát. Zranil jsem se při pokusu o zvedák, když mě Kozma zkoušel dostat na zem. Bylo to něco, na čem jsme celý tréninkový kemp pracovali. Zlomenina pak ovlivnila vše. Nemohl jsem používat ruku ani ke vstávání ze země a ani jsem nemohl pořádně bránit údery,“ vysvětloval Lohoré, který zároveň přiznal, že až se uzdraví, tak si řekne o odvetu.


Další články