Sleduj nás

Dobře naladěný Kozma mluví o svých kariérních plánech. Lohoré byl jen začátek

Dobře naladěný Kozma mluví o svých kariérních plánech. Lohoré byl jen začátekFOTO: OKTAGON MMA

Tuhle energii potřeboval! Davidu Kozmovi se po skalpu Lohorého navrátilo sebevědomí a teď si do kariéry vytyčil velké cíle.

„Letos vyhraju Gamechanger a příští rok si dám s Kaikem Britem odvetu. Půjdu si zpátky pro titul!“ oznámil dobře naladěný bojovník, který po předchozích výkonnostních výpadech konečně našel svůj optimální rytmus. Po skalpu nad Lohorém mu totiž gratulovali jak fanoušci, tak dokonce i sám šéf OKTAGONu Ondřej Novotný.

„Nečekal jsem, že zápas bude mít takhle hladký průběh, očekával jsem těžší duel. Ale jsem rád. Nezranil jsem se, takže můžu v klidu nastoupit do další přípravy,“ uvedl karvinský rodák, který si nemohl vynachválit ani bouřlivou atmosféru v pražské O2 areně. „Podpora fanoušků byla úplně brutální. Užil jsem si to stejně jako v Ostravě,“ svěřil se serveru idnes.cz.


V semifinále se David utká s lepším z dvojice Veličkovič vs. Jungwirth. Pokud vše půjde podle papírových předpokladů, pak se ve finále setkají právě Kozma s Louisem Glismannem, který je v této chvíli považován za největšího favorita celého Gamechangeru. Na víkendovém turnaji OKTAGON 43 se navíc blýsknul špičkovým ukončením. V posledních vteřinách prvního kola vytasil obrácenou omoplatu.

Reakce Alexe Lohorého

Ačkoliv francouzský bijec nechtěl Davidovi upřít jeho zásluhy, tak se bránil tím, že za prohru do velké míry mohlo zranění, jež si přivodil hned v prvním kole.


„Zdravím, přátelé. Moc vám všem děkuji za tu obrovskou podporu. Bohužel se nám nepodařilo získat výhru. Hned v prvním kole jsem si zlomil ruku, což ovlivnilo zbytek souboje, proto se mi nedařilo vstávat zpátky na nohy,“ vysvětloval francouzský bijec, proč byl na zemi jako ryba na souši.

„Mimo tu zlomenou ruku jsem však v pořádku. Čeká mě teď chvíli pauza a pak se vrátím do gymu a k tréninkům. Teď to bohužel nevyšlo, ale i tohle všechno je součást mé cesty. Vyléčím se a vrátím se zpátky!“ předeslal Lohoré skrze své sociální sítě.


Další články