Sleduj nás

Lidi rádi provokují zápasníky, tak ať se pak nediví, že dostanou přes hubu, řekl Perry

Lidi rádi provokují zápasníky, tak ať se pak nediví, že dostanou přes hubu, řekl PerryFoto: UFC

Na Natea Diaze byl neworleanskou policií vydán zatykač krátce poté, co jednoho z fanoušků škrcením uvedl do bezvědomí. Jen málokdo ale tuší, co tomuto aktu předcházelo.

Slavný UFC veterán s kalifornskými kořeny se poslední pátek večer účastnil boxerského galavečeru v New Orleans, kde od naprostého začátku budil velkou pozornost. Kromě kamer jej zachytili i fanoušci, kteří si okamžitě běželi pro fotku.

Původně nenápadná situace nakonec po skončení turnaje přešla do fyzické konfrontace, při které zkušený bojovník nejdříve nakopl a následně uškrtil jednoho muže. Ten byl později identifikován jako Rodney Peterson a svým vzhledem připomínal dvojníka známého YouTubera Logana Paula.

Důvod, proč Diaz takto vypěnil, že se pustil až do fyzické potyčky, není doposud znám. Policejní zpráva nám jistě za pár dní řekne více, nicméně druhý UFC veterán Mike Perry nepochybuje o tom, že ať už na ulici došlo k čemukoliv, byl Diaz při svém chování v právu.

Lidé často škádlí hada bosou nohou

„UFC fighteři jsou dneska v podstatě už takové celebrity. Lidé je vidí v televizi, a když je pak potkají naživo, běží se s nimi vyfotit. Protože ovšem fighteři nejsou klasické televizní celebrity, mají jistí fanoušci nutkání je nějakým způsobem provokovat či škádlit, a tím si zadělávají na potížích,“ dal se do řeči Mike „Platinum“ Perry.


„Možná je k tomu vede jejich ego, možná se jen chtějí pochlubit před kamarády nebo přítelkyní, možná občas chtějí něco natočit, aby to dali na sociální sítě, ale pokaždé si začnou hrát s ohněm… Ksakru! Jsme přeci fighteři, každý den trénujeme, spárujeme se a pak nás začne nějaký blbeček obtěžovat a dovolovat si na nás, tak co jako potom čeká? Jak se asi zachováme?“ ptal se.

„Rozhodně nejsem zastáncem nějakého násilí, nepodporuju to, ovšem občas si lidi zaslouží při takovém chování dostat přes hubu. Sám jsem si tím kolikrát prošel, a tak vím, o čem mluvím. Tihle rádoby gangsteři se mazlí tak s činkami, jsou vyšší jak vy a myslí si, že s vámi mohou vy**dat. Tak to ale není, my jsme na tyhle věci zvyklí z tréninku, a pokud si na mě někdo začne vyskakovat, tak ho napálím svými holými dlaněmi,“ říkal.

„A přesně totéž si myslím, že nastalo v Diazově případě. Borec byl větší, sebevědomý a myslel si, že si může vyskakovat. Nate možná něco popil, a protože je chytrý a zkušený zápasník, tak se nepouštěl do žádné přestřelky, pouze toho kluka uškrtil a uspal,“ završil Perry.


Zdroj: MMA Fighting


Další články