Sleduj nás

Lidé jsou dneska ochotni v boji zemřít, možná by aspoň trenéři měli jednat, myslí si Vera

Lidé jsou dneska ochotni v boji zemřít, možná by aspoň trenéři měli jednat, myslí si Vera
Spousta lidí se divila, kolik toho Rob Font během posledního UFC turnaje ustál. S kompletně zdevastovaným obličejem vydržel celých pět kol.

Pro oko fanouška úžasný fight, pro zdraví bojovníka ale už ne tak moc příjemná záležitost. Rob Font se během své bitvy s Marlonem Verou několikrát ocitl na podlaze oktagonu, ale ani jednou se nevzdal, i když už jeho tvář nikdo nepoznával. A nikdo tomu utrpení ani nebyl schopen učinit přítrž.

„Dnešní doba je jiná. Čest bojovníka je pro něho na prvním místě, proto nemůžete očekávat, že se sám vzdá. To rozhodnutí by ale nemělo být něm, od toho tam má svůj tým, který by mu v podobné situaci měl pomoct,“ uvedl Vera.

„Bojovníci jsou ochotni v kleci zemřít. Rob Font byl ochoten riskovat svůj život, jen aby ustál celých pět kol. Raději by si prošel peklem, jen aby držel tu nepatrnou naději na výhru. O jeho odhodlání nemůžu pochovat, ale správný kouč by do oktagonu vhodil ručník,“ pověděl Vera novináři Arielovi Helwanimu.

https://twitter.com/btsportufc/status/1520589714713104384?s=20&t=h-DvEDf2NqTAKQCWQQ3zIw


Ekvádorský bijec si tak za svůj skvělý výkon vyslouží posun v žebříčku a nově ho můžeme očekávat mezi elitní pětkou. To na Fonta nepochybně bude čekat ještě zdravotní vyšetření, které musí odhalit, zdali jeho tvář neskrývá nějaké fraktury.

Další články