Sleduj nás

Líbí se mi zápasy v boxu bez rukavic, tvrdí Dvořák. Nové zkušenosti by se nebránil

Líbí se mi zápasy v boxu bez rukavic, tvrdí Dvořák. Nové zkušenosti by se nebránil
David Dvořák je známým šachovým hráčem. Líbí se mu, když při hře a v bojích musí přemýšlet. A právě tuto výzvu pro něho představují Bare Knuckle zápasy.

Organizace BKFC se zejména v Americe těší stále větší přízni a jak se zdá, uhranula i českého zápasníka, který momentálně brázdí vody muší váhy UFC.

David Dvořák stále staví MMA na první místo, ale při sledování duelů už jim tolik času nevěnuje. Naopak upřednostňuje boxerské souboje bez rukavic, u kterých se musí více přemýšlet.


„Myslím si, že jsem teď nakoukal více zápasů v Bare Knuckle než v MMA, protože mi to něčím imponovalo. Kdykoliv se podívám na jakoukoliv jinou organizaci, tak tím neztratím ani třicet vteřin, jelikož mě to nijak neoslovuje, byť je to třeba hodně podobné,“ přiznával David v pořadu Fight Cast.

„Bare Knuckle mi připomíná starou dobu z konce 19. století v Anglii. Je tam spousta lidí, kteří se chytnou a jedou hospodu, protože se tam můžou klinče a podobně. Ale myslím si, že když si člověk najde cestu v chytrosti, tak se tam dá bojovat,“ analyzuje.


david dvorak prohra ufc

„Viděl jsem spoustu zápasů, jsou tam fakt lidé, kteří za zápas ani nedostanou úder. Když chce člověk praštit rukou do obličeje nebo kamkoliv jinam, tak nemůže nesmyslně bouchat, protože se trefí do lokte a zlomí si ruku. Je to daleko těžší. Takže si myslím, že ti zápasníci musí být o něco chytřejší,“ cítí Dvořák, který by se údajně této nové zkušenosti nebránil. Stále však platí, že je bojovníkem v UFC, kde má také své cíle.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu