Sleduj nás

Ležím v hotelovém pokoji a mám vysokou horečku, popisuje Fiziev následky koronaviru

Ležím v hotelovém pokoji a mám vysokou horečku, popisuje Fiziev následky koronaviru
Rafael Fiziev byl donucen odstoupit ze své bitvy s Rafaelem dos Anjosem, neboť se nakazil koronavirem. A nemá zrovna lehký průběh.

Osmadvacetiletý borec má na kontě aktuálně pět výher v řadě a tuto formu se pokoušel už příští víkend opět o něco rozšířit. Bohužel jen pár dní před zápasem byl nucen UFC i soupeři sdělit smutnou novinku: „Mám koronavirus.“

I kdyby neměl žádné zdravotní komplikace, už jen pozitivní test by znamenal zrušení zápasu. Jenže sám Fiziev si údajně na hotelovém pokoji v Las Vegas prožívá muka.

Rafael Fiziev si přivezl z Thajska COVID


„Přiletěl jsem do Las Vegas z Thajska a už první dny jsem tušil, že se mnou cosi není v pořádku. Začalo to slabostí, přidala se únava, následně bolesti a silný kašel. Teď už mám tři dny dokonce vysokou horečku a nejsem schopen vstát z postele,“ popisoval své příznaky.


„Musel jsem zavolat dos Anjosovi i UFC. Řekl jsem jim, jak moc mě to mrzí, že musím odstoupit a že bych byl rád, kdyby se tento zápas o něco přesunul. Mám za sebou náročný, ale úspěšný přípravný kemp, který bych rád zužitkoval. Jen se musím prvně dát do pořádku…,“ informoval.

V UFC ovšem věci fungují poněkud jinak, a tak bychom se nemohli divit, kdyby se RDA dočkal rychlé náhrady. Momentálně se mu ozval například takový Islam Makhachev, který minulý víkend bojoval v lasvegaském Apex Centru proti Bobbymu Greenovi, jehož utloukl ještě v prvním kole.


Podle všeho by Makhachevovi nevadilo ihned příští víkend naskočit do akce znova. UFC nicméně údajně preferuje náhradu v podobě Renata Moicana, který taktéž už stihl vyjádřit svůj verbální souhlas.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články