Sleduj nás

Leon Edwards vysvětluje, proč je skvělý čas čelit Usmanovi právě teď

Leon Edwards vysvětluje, proč je skvělý čas čelit Usmanovi právě teď
Vláda Kamaru Usmana se pomalu blíží ke konci, věří nový vyzývatel.

Leon Edwards je tím bojovníkem, jehož v rámci titulové konverzace vždy doprovázela smůla. Nesl se sice na vlně osmi výher v řadě, ale UFC ho stále opomíjelo, a tak na konto musel přidat ještě devátou.

Když se jí dočkal, musel opět čekat, a to rovnou celý rok, než na něho přišla řada. Konečně až 20. srpna se své příležitosti dočká, a možná i proto teď slibuje, že si ji rozhodně nenechá utéct.

„Myslím si, že jsem perfektně připravený. Všechen ten volný čas jsem směroval k jedné věci – titulové bitvě. Věděl jsem, že to bude proti Kamaru Usmanovi, tak jsem se pokusil zaměřit na všechny jeho přednosti,“ prozradil muž s bojovou přezdívkou „Rocky“.

„Mám za sebou několik přípravných kempů. Vyladil jsem jak své úskoky, tak i boj v klinči, ve kterém si Kamaru obzvláště libuje. Nikdy v životě nebyl lepší čas, kdy mu čelit, než je právě teď,“ věří jamajsko-anglický bojovník.


„Ano, vadilo mi, že čekám na svou příležitost tak dlouho, ovšem když se poohlédnu za tím, co vše jsem za tu dobu dopiloval, mohlo by pro mě to čekání být darem v přestrojení. Cítím se fit a jsem bojově naladěn. To Usman již stárne a jeho tělo se láme. Opakuji, teď je pro mě ideální čas mu čelit,“ líčí Edwards pár dní před životní bitvou.

Další články