Sleduj nás

Leon Edwards říká McGregorovi, co má udělat, aby si ve veltru zajistil boj o titul

Leon Edwards říká McGregorovi, co má udělat, aby si ve veltru zajistil boj o titulFOTO: UFC

Šampion Leon Edwards zaslechl, že se Conor McGregor chystá do velterové váhy a bude mu chtít vzít titul. 

Mluvil o tom už Conorův trenér John Kavanagh a pro tuto chvíli vypadá velmi optimisticky, že Notorious svůj comeback prakticky na sto procent učiní během léta tohoto roku. Tedy po šesti měsících, které si odbude v testovacím poli USADA, kde musí prokázat, že je čistý. 

Jakmile to půjde, irská MMA ikona vstoupí do zápasu, který se uskuteční pod taktovkou velterové váhy. A jak známe McGregora, jeho ambice jsou ty nejvyšší, že rovnou teď volá o titul. Co na to šampion Leon Edwards? 


„Na sto procent bych Conora přivítal v kleci, ale zároveň ctím žebříčky a je mi jasné, že si tu šanci nezaslouží. Proto tvrdí, že musí v naší divizi nejprve porazit nějaké velké jméno, a pokud to zvládne, můžeme se o nějaké mistrovské příležitosti bavit,“ zněl Edwardsův požadavek, který vyřkl reportérům z talkSPORT. 

„Conor je MMA hvězda a já osobně se jeho zápasy bavím. Ať se v první řadě vrátí a ukáže, že na to má. A když porazí někoho z naší divize, tak potom může jít o pás, nemám s tím problém a skutečně to uvítám,“ zopakoval. 


Na Edwardse nicméně nyní čeká povinná obhajoba proti Kamaru Usmanovi, a tudíž se může stát, že o ten mistrovský pás v březnu hned přijde. Na druhou to vypadá, že až se McGregor vrátí, tak bude čelit Michaelu Chandlerovi, který za ním přejde nahoru do veltru. Tento matchup posvětil i sám Dana White. 


Další články