Sleduj nás

Leo Brichta se mohl ukázat na KSW 79 v Liberci! OKTAGON ale vytáhl svoji tajemnou smlouvu a bylo po všem

Leo Brichta se mohl ukázat na KSW 79 v Liberci! OKTAGON ale vytáhl svoji tajemnou smlouvu a bylo po všemFOTO: RFA

Jak to tak vypadá, nikým neviděná a všemi zmiňovaná smlouva, bude reálnější, než se myslelo.

Doteď se zdálo, že se jedná o naprostou chiméru na úrovni paní Colombové nebo ambicí na titul Sparty Praha, ale poslední dění okolo turnaje KSW 79 potvrdilo, že OKTAGON oním magickým dokumentem disponuje. 

Ironií je, že se pravost vzácné listiny potvrzuje pouhých několik měsíců před její expirací.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Leo Brichta patří dlouhodobě k největším tuzemským talentům a pouze jeho složitá povaha jej zatím udržuje na československém písečku. Zde, až na drobné výjimky, naprosto dominuje, a pokud jej někdo dokáže nachytat, je to většinou jeho nekoncentrovaností než kvalitou soupeře. 

Zajímavý test mohl pro hvězdu PriMMAt Gymu přijít na nedávném turnaji KSW 79, kde jej polská strana extrémně toužila vidět bojovat. 


„Brichtu u nás uvidíte bojovat s největší pravděpodobností v druhé polovině roku. Byla snaha, aby Leo startoval již v Liberci, ale bohužel kvůli smlouvě s OKTAGONem to nešlo,“ potvrdil šéf KSW Martin Lewandowski, že největší evropská organizace má o Lea dlouhodobý zájem, ale nechce jít do konfliktu s OKTAGONem. 

Ona problematická smlouva navíc končí koncem května, takže administrativní obtíže odpadnou a konečně uvidíme talentovaného borce proti kvalitním soupeřům podle MMA pravidel.


Další články