Sleduj nás

Leo Brichta má nového soupeře pro turnaj RFA x IAF! Přijede se podívat i Tony Ferguson

Leo Brichta má nového soupeře pro turnaj RFA x IAF! Přijede se podívat i Tony FergusonFoto: KSW

Změny na poslední chvíli nemá rád žádný bojovník. Připravená taktika letí do koše a je třeba improvizovat. Leo Brichta si tentokrát musí místo rakouského šikuly Mezhidova poradit s Brazilcem Jairo Pachecem.

Dlouho plánovaný duel mezi Brichtou a Mezhidovem zrušilo zranění rakouského zápasníka. Leo se tak na chvilku ocitl bez soupeře a promotéři obou organizací se pustili do práce. Sehnat ovšem soupeře, který dva týdny před turnajem přijme výzvu v podobě talentovaného ukončovatele Brichty, byl opravdu nelehký úkol. V Čechách se ideální oponent nenašel, a tak se museli rozhodit sítě v zahraničí.

Na řadu přišla opravdu fantastická jména jako je Tony Ferguson, který ovšem nebyl schopný nastoupit do pět kol trvající titulové bitvy. Na turnaji se však objeví alespoň jako host, takže fanoušci budou mít šanci získat cenou fotku s absolutní MMA legendou.

Místo „El Cucuye“ se tak v kleci s Brichtou objeví Jairo Pacheco. Brazilec s bilancí devět výher a dvě porážky má pět ukončení před limitem a zvládne zahrozit v postoji i na zemi. V roce 2022 po něm sáhla organizace Bellator, kde „Mumuzinho“ podlehl nejprve krajanu Motaovi a následně i ruskému borci Vladimiru Tokovovi. Dva neúspěchy v řadě ukončily Pachecovo působení v Bellatoru a následoval návrat do Brazílie, kde si šestadvacetiletý bijec spravil chuť a připsal si dvě vítězství.

Lea Brichtu tak čeká zajímavá konfrontace s komplexním borcem, kterého domácí fanoušci pravděpodobně neznají. Jasným favoritem však bude hvězda PriMMAt Gymu, protože zkušenosti z těžkých zápasů i plnohodnotná příprava jsou na jeho straně.


Další titulové zápasy jsou naštěstí zatím beze změn. Patrik Záděra se tak střetne s Maďarem Bereczkim a Matěj Kozubovský bude čelit další výzvě zpoza Dunaje Tamasi Pirikovi. Jak si domácí borci v konfrontaci se zahraničními soupeři povedou, to se dozvíme již 28. září. Lístky do O2 Universum jsou stále k dispozici, takže každý, kdo chce vidět prvotřídní zápasy za rozumné peníze, má možnost.

Zdroj: I Am Fighter


Další články

Válka o diváka. Oktagon a Clash jdou proti sobě v jeden den

Noční můra pro nerozhodné fanoušky a obchodní risk pro promotéry. Tak by se dala popsat situace, která nastane začátkem června na česko-slovenské bojové scéně. V kalendáři se totiž sešly dva obří turnaje v jediný den. Zatímco Oktagon 89 rozbije svůj stan v Bratislavě, Ostrava se bude otřásat pod náporem bizáru na turnaji Clash 16. Promotér Tomáš Le Sy přiznává, že se snažil termínové kolizi vyhnout, ale „ďábelské“ datum nakonec zvítězilo.

Válka o diváka. Oktagon a Clash jdou proti sobě v jeden den

Ostuda světového formátu. Kousanec z Clashe řeší i legenda UFC Bruce Buffer

To, co mělo zůstat v českém rybníčku bizáru, se stalo globální senzací, bohužel v tom nejhorším slova smyslu. Hlavní tahák turnaje Clash 15 mezi Vaškem Mikuláškem a Pali Harim skončil krvavým incidentem, který neunikl pozornosti ani těm největším jménům světového MMA. Brutální kousanec do ucha, který si vyžádal desítky stehů, nyní řeší i slavný hlas UFC Bruce Buffer.

Ostuda světového formátu. Kousanec z Clashe řeší i legenda UFC Bruce Buffer

Pirát v Clashi? Le Sy neskrývá zájem o přemožitele Vémoly

Přítomnost Samuela „Piráta“ Krištofiče na turnaji Clash of the Stars 15 vyvolala vlnu spekulací. Zatímco promotér Tomáš Le Sy by slovenskou hvězdu rád viděl ve své bizarní stáji, realita je složitější. Přemožitel Karlose Vémoly má stále platnou smlouvu s Oktagonem a zdá se, že válečná sekyra s Ondřejem Novotným byla zakopána.

Pirát v Clashi? Le Sy neskrývá zájem o přemožitele Vémoly

Sivák se vysmál soupeři: Jsi mi ukradený, do Clashe jdu jen pro výplatu

„Se mnou přichází zlo,“ vzkázal nekompromisně elitní postojář Václav Sivák, který potvrdil svou překvapivou účast na červnovém turnaji Clash MMA v Ostravě. Zatímco fanoušci jásají nad příchodem hvězdy, sám bojovník si nebere servítky a otevřeně přiznává, že ho do klece bizarní organizace žene jediná motivace.

Sivák se vysmál soupeři: Jsi mi ukradený, do Clashe jdu jen pro výplatu

Rozdáváme všem 700 kč zdarma

Exkluzivní akce jen 28. ledna! Zaregistruj se u Betana, získej sázku zdarma 1 500 Kč bez protočení a k tomu 400 free spinů. Ideální před Ligou mistrů.

Rozdáváme všem 700 kč zdarma

Rendys je novým šampionem Clashe! Grznár padnul v prvním kole

Turnaj Clash 15 přinesl rychlé a nekompromisní rozuzlení titulového zápasu. Filip Grznár vstupoval do klece jako obhájce pásu, jenže jeho vláda skončila dřív, než se duel stačil pořádně rozjet. Novým šampionem se stal René Blahovský, známý fanouškům jako „Rendys“.

Rendys je novým šampionem Clashe! Grznár padnul v prvním kole