Sleduj nás

Leo Brichta je oficiálně novou posilou KSW! V polské organizaci se představí již v květnu

Leo Brichta je oficiálně novou posilou KSW! V polské organizaci se představí již v květnuFOTO: REAL FIGHT ARENA

To, o čem si ptáčci cvrlikají již posledních pár měsíců, je nyní konečně oficiální. Leo Brichta se stává novou posilou největší evropské organizace KSW.

Boss Martin Lewandowski tak získal vytouženého bojovníka, po kterém pošilhával již posledního půl roku. Vše blokovala smlouva s OKTAGONem, která je ovšem minulostí a Leovi již nebrání, aby u našich severních sousedů rozvinul svůj talent.

KSW tak během posledního týdne ulovila hned dvě velké ryby českého MMA rybníčku. Stálice OKTAGONu v bantamové váze Filip Macek byl ohlášen koncem minulého týdne a nyní jej následovala hvězda PriMMAt Gymu.


Oba bojovníci mají rozhodně potenciál na to, aby se v Polsku výrazněji prosadili. Bývalého šampiona GCF čeká v premiéře Sebastian Prybysz. O nic lehčí úlohu nebude mít ani Leo, který narazí na Macieje Kazieczka.

Datum očekávaného debutu obou českých borců je již za rohem. Konkrétně za tři týdny, 13. května na turnaji KSW 82 ve Varšavě. Brichta si to rozdá se šestkou lehké váhy. Kazieczko se v KSW pohybuje již od roku 2016 a disponuje bilancí devět výher a dvě porážky.


Devětadvacetiletý Polák ukončil šest zápasů knockoutem a třikrát vyhrál na body. Nula na kontě submisí naznačuje, že se Maciej pravděpodobně nebude snažit tahat Lea na zem, ale zkusí si to s ním rozdat v postoji.

Brichta po odchodu z OKTAGONu působil v RFA, kde si připsal tři vítězství a jeden duel bez výsledku. V československé organizaci jej budeme podle slov Borise Marhanského vídat i nadále, takže bude fungovat podobně jako například Dominik Humburger.

Česká kolonie v KSW se tak rozrostla na krásných devět bojovníků a podle našich informací by toto číslo nemuselo být pro příští měsíce konečné.


Zdroj: KSW


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu