Sleduj nás

Lengál vypadal v posledním zápase jako psí lejno a Pokorný je měkkota! nešetří své soupeře Shem Rock

Lengál vypadal v posledním zápase jako psí lejno a Pokorný je měkkota! nešetří své soupeře Shem RockFOTO: OKTAGON MMA

Anglický provokatér si opět zahrává a není to tak dlouho, kdy se rozzuření fanoušci snažili Rocka dostat z Oktagonu pomocí petice. Vedení organizace se ovšem za liverpoolského bojovníka postavilo a on teď znovu střílí jedovaté šípy ke svým „oblíbencům“.

Expanze Oktagonu na britské ostrovy má k dokonalosti daleko. Fanoušci jsou o hodně méně přístupní než v Německu, a navíc zde funguje mnohem silnější konkurence. Žluto-černá organizace tak dělá, co může, a snaží se mít na své soupisce početný kontingent anglických zápasníků. Jejich chování je však často za hranou slušnosti a zbytečné konflikty se tak stávají smutným koloritem každého turnaje.

Scénka, která není rozhodně hodná následování, nám byla doručena již před prvním turnajem v Anglii, kde se měl Shem Rock utkat s Jardou Pokorným. Bývalý pašerák narkotik byl na svého soupeře tak nabroušený, že jej nakopl již na vážení a zápas tak kvůli zranění českého veterána musel být zrušen. Rock se k incidentu s odstupem času vrátil, ale popel na hlavu si rozhodně nesype.


„Pokorný je měkkota, jen utíká. Upřímně nevěřím, že se mi někdy postaví. Pokud se odhodlá, klidně si to s ním dám v Praze nebo Bratislavě. Rád proti němu nastoupím v létě v Edenu. Kdybych ho potkal na ulici, tak ho zbiju i tam. Bohužel, on se mě bojí, což ukázal už před naším zápasem, kdy nasimuloval zranění,“ rýpe vesele dál Rock.

Angličan má na turnaji Oktagon 56 potvrzen zápas s krajanem Stefano Catolim. V hledáčku prostořekého Brita je ovšem i Vlado Lengál, se kterým měl Rock konflikt na Štvanici. Týmy obou bojovníků se do sebe pustily nejprve slovně a moc nechybělo, aby došlo i na fyzickou konfrontaci.


„V Gamechangeru vypadal jako psí hov*o. Jsem rád, že Oktagon zatím neoznámil jeho další zápas, protože se teď můžeme utkat spolu. Jestli mě chce Pokorný, půjdu s ním. Pokud ne, budu bojovat s Lengálem. On je dalším na řadě, i když se mě bojí. Na tiskovce přece jasně vzkázal, že se mnou do klece nikdy nepůjde. To já před vámi teď sedím a jasně říkám, že nastoupím proti komukoliv.“

Zdroj: kaocko, Oktagon MMA


Další články