Sleduj nás

Lela Vémola má vážný problém: Už mě balí i ženy, nabízí změnu orientace

Lela Vémola má vážný problém: Už mě balí i ženy, nabízí změnu orientaceFoto: se souhlasem Lely Vémola

O prvním prázdninovém víkendu se Lela Vémola (35) rozhodla věnovat pouze odpočinku. Po náročných přípravách na otevření svého nového salonu totiž potřebovala načerpat novou energii, takže se oblékla do plavek a vyrazila na slunce, aby získala zdravý bronz.

Při této příležitosti se manželka Karlose Vémoly samozřejmě nezapomněla vyfotografovat. V dvoudílných plavkách předvedla svou letní formu a zdůraznila své křivky. Fotografie okamžitě získaly pozornost mnoha jejích fanoušků, nejen mužů, ale tentokrát i u žen.

„Kvůli Vám asi změním orientaci, to je neuvěřitelné,“ komentovala jedna z žen, která byla ze snímku nadšená. „Tohle je úplný vrchol,“ přidala se další fanynka. „Tady vypadáš neuvěřitelně krásně v obličeji,“ dodala další z obdivovatelek. Lela má ráda různé estetické úpravy a tyto procedury hodlá nabízet i ve svém novém salonu.

„Ano, neustále chodí nějaké nabídky. Většinou to jsou muži, ale v poslední době mi píšou i ženy, samé lichotky. Zkrátka taková je doba, beru to s humorem,“ přiznala Lela redakci Top-Fight.

„V našem salonu budeme nabízet prodlužování vlasů, nehty, samoopalovací nástřiky, bělení zubů a maderoterapii. Prostě všechno, co my ženy potřebujeme, abychom byly krásné,“ svěřila se Lela Vémola serveru Super.cz. Jako dvojnásobná maminka a žena, která si pečlivě dbá na svůj vzhled, ví, co její klientky chtějí a potřebují.


Její nový salon tak nabídne široké spektrum služeb, které jsou zaměřené na zkrášlování a péči o tělo. Lela, známá svým smyslem pro detail a vášní pro estetiku, se rozhodla tyto procedury nabídnout i ostatním ženám, které chtějí vypadat a cítit se skvěle. „Chceme, aby se u nás každá žena cítila výjimečně a krásně,“ dodává Lela s nadšením.

Její fotky v plavkách tak nebyly jen ukázkou její fyzické kondice, ale také jakousi reklamou na její nový projekt, který slibuje kvalitní péči a profesionální přístup. Lela Vémola se tak stále více stává ikonou nejen pro své fanoušky, ale i pro všechny, kteří dbají na svůj vzhled a chtějí si dopřát trochu luxusu.


Další články