Sleduj nás

Legendy v čele s Mikem Tysonem tipují zápas Fury vs. Joshua

Legendy v čele s Mikem Tysonem tipují zápas Fury vs. Joshua
Bitva, která se zapíše do dějin britského boxu, je právě v jednání. Kdo v ní ovšem uspěje? Tyson Fury, či Anthony Joshua?

Jelikož má Joshua aktuálně na kontě dvě prohry v řadě, bývá často podceňován. V boxu nicméně jako všude jinde platí přísloví, že styly dělají zápasy, a tudíž co Anthonymu nešlo v duelu s Oleksandrem Usykem, to by mu mohlo jít proti Tysonovi Furymu.

Podobně to vidí i některé boxerské legendy, které byly deníkem Mirror kontaktovány a tázány, jak si myslí, že tato velmi očekávaná bitva o Británii dopadne. Gypsy King je papírový favorit, ale štěstěna může být vrtkavá.

David Haye


Pokud Fury přistoupí k zápasu s Joshuou podobně, jako přistoupil k zápasu s Wilderem, tak se obávám, že prohraje.


Fury mi přijde příliš otevřený, čehož by nějaký rychlý a atleticky zdatný protivník mohl využít. Vím, že to je trochu kontroverzní predikce, ale podle mě Joshua vyhraje. A vyhraje poměrně rychle.

George Foreman


Abyste porazili Tysona Furyho, musíte ze sebe vydat absolutně vše, a kolikrát ani tohle nemusí stačit. Abych k vám byl upřímný, nevidím způsob, jakým by Joshua tento fight mohl vyhrát.

Roy Jones Jr.


Neříkám, že je Fury dobrý jako Muhammad Ali, ale minimálně má podobnou mysl. V takovém nastavení může porazit kohokoliv.

Nedávno jsem ho osobně potkal a řekl jsem mu, že pokud zůstane aktivní ještě dalších pět let, tak bude překvapený, jak dokáže všechny těžké váhy kolem porazit. Vidím v něm aktuální světovou jedničku.

Tony Bellew


Ačkoliv Furyho považuji za aktuálně nejlepší těžkou váhu, stále si myslím, že pokud ho někdo dokáže porazit, tak je to právě Joshua. Styly dělají zápasy a AJ podle mě zná recept, jak Furyho styl zastavit.

Wladimir Klitschko


Joshua je skvělý boxer, i když se mnou mnoho lidí souhlasit teď asi nebude. On ale tělesně dokonale ztotožňuje šampiona těžké váhy, a navíc má i dobré srdce. Stále si myslím, že když na sobě ještě trochu zapracuje, tak dokáže sjednotit všechny pásy.

Floyd Mayweather


Na papíře je to možná jasné, ale ve skutečnosti se jedná o velmi záludný souboj. V boxu se může stát cokoliv, zejména v těžké váze boxu. Proto si netroufám tipnout vítěze, naopak do toho jdu s predikcí 50/50.

Mike Tyson


Tohle je velmi zajímavá bitva. Joshua umí skvěle rýsovat údery, ale potíž je v tom, že ty údery můžete snadno vidět. Víte, odkud přicházejí.


Musím říct, že tohle pro něj bude naprostá pohroma, pokud s tím půjde proti Tysonovi Furymu. Pokud člověk s jeho výškou, silou a agilností může vidět vaše údery, je to pro vás konec.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články