Sleduj nás

Legenda, která boxovala i s Mikem Tysonem, smutní. Její syn si vzal život

Legenda, která boxovala i s Mikem Tysonem, smutní. Její syn si vzal život FOTO: TOP RANK

Než tu zprávu odhalila media, rozhodl se ji zveřejnit on sám. Roy Jones Jr. oznámil, že si jeho syn sáhl na život. Teď se na nějaký čas odpojí od všech sociálních sítí i styku s veřejností.

„Můj syn DeAndre si bohužel tuto sobotu vzal život,“ napsal Jones na svém Instagramu.

„Jsem tak vděčný, že mi Bůh dovolil vrátit se v pátek večer domů a strávit poslední noc jeho života se mnou a rodinou. Vím, že si spousta lidí právě teď prochází těžkými časy, ale nic nestojí za to, abyste si vzali život. Bůh jej dává a Bůh by měl být ten, kdo si jej také vezme. Respektujte prosím naše soukromí, než moje rodina a já vstřebáme tuto ztrátu."

DeAndre byl jedním ze tří dětí, které Roy sdílí se svou ženou Natlyn. Ani si nedokážeme představit, jak se rodina Jonesových práce cítí, podobné chvíle nelze ani popsat slovy.

Roy Jones Jr. je považován za jednoho z nejlepších boxerů všech dob. Za svou aktivní kariéru nastřádal 66 profesionálních výher a držel tituly ve čtyřech různých hmotnostních kategoriích. Na podzim roku 2020 se vrátil z důchodu, aby se v rámci boxerské exhibice střetl s Mikem Tysonem. V roce 2023 odboxoval ještě osm kol s bývalým UFC šampionem Anthonym Pettisem.


Boxerská rodina se nyní semkla, aby vysloužilé legendě vyjádřila upřímnou soustrast. Jak organizace, tak i zápasníci a fanoušci přejí rodině Jonesů pevné nervy, aby si tímto těžkým obdobím zvládla projít. Přijít o syna, navíc když víte, že ho cosi trápilo, musí být neskutečně obtížné.


Další články