Sleduj nás

Léčba zad zabírá a Derrick Lewis nám prozradil, že si UFC 229 rozhodně nenechá ujít

Léčba zad zabírá a Derrick Lewis nám prozradil, že si UFC 229 rozhodně nenechá ujít
Situace okolo velmi napjatého zápasového večera v lasvegaské aréně, v níž se jako dvě hlavní hvězdy večera představí Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov, nabírá na obrátkách a my se navíc můžeme těšit na další velké „zvíře“, které nám potvrdilo svou účast.

Je jím Derrick Lewis a i když ho v posledních týdnech trápily mnohočetné bolesti zad, nyní se zdá být více než připraven.

„The Black Beast“, jak zní Lewisova přezdívka, nám potvrdil v živém vstupu na The MMA Hour, že na UFC rozhodně chybět nebude a není nic, co by ho od jeho nadcházejícího duelu mělo zastavit.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Cítím se dobře. Dost dobře na to, abych se opět mohl objevit v ringu. Je to vůbec poprvé, co jsem musel zkusit jiný typ léčby než ten klasickou ‚přírodní‘ cestou, protože ta na mně už nezabírala. Začal jsem tedy chodit na injekce a po dvou, třech týdnech mi tělo řeklo, že už je připravené vrátit se do plné zátěže,“ sdělil světu radostnou novinku třiatřicetiletý účastník těžké váhy.

Derrick Lewis předpovídá, jak naloží s Predátorem Ngannouem, až se mu dostane do ruky Derrick Lewis mma ufc


UFC 229 má být dle předpokladů vůbec nejsledovanějším eventem v celé historii bojových umění. Již teď spousta příznivců jeví o tuto událost veliký zájem, čehož si jsou vědomi i sami zápasníci, kteří pro svou účast udělají cokoliv. „Už jednou jsem musel svůj zápas odvolat a neexistuje žádný důvod, proč bych to měl udělat znova. Čeká na mě Bellator MMA šampion Alexander Volkov, což je velice těžký protivník, ale věřím, že pokud budu dostatečně připravený, mohu si s ním poradit,“ pravil Lewis.

Další články