Sleduj nás

Lawler: Nick Diaz se nezranil, prostě inkasoval moc ran a už nemohl pokračovat

Lawler: Nick Diaz se nezranil, prostě inkasoval moc ran a už nemohl pokračovat
Nick Diaz se při svém návratu fanouškům snažil nabídnout skvělou bojovou show, ale i tak se na něm podepsalo, že přes šest let v oktagonu nestál.

On a Robbie Lawler spolu svedli odvetu, válku, která zvedala diváky ze sedaček. Stocktonský rváč dal vzpomenout na své „mladé já“, které ovšem nyní neoplývalo už takovou energií, motivací a zjevně ani výdrží.

Klíčové se stalo třetí kolo. V něm Diaz schytal takovou ránu, jež jej poslala na žíněnku. Odsud byl soupeřem i rozhodčím vyzván, aby vstal, což Nick odmítl, načež sudí zápas odmával.


„Cítil jsem, že prostě už nemohl pokračovat,“ řekl Robbie během pozápasového interview. „Víte, Nick tu strašně dlouho nebyl a teď schytal hodně moc ran. Možná to nevypadalo, ale pokud se na to podíváte ze záznamu, nahulil jsem ho svými nejlepšími údery. A ty se prostě postupně naakumulovaly.“

„Všechna čest Nickovi, že do toho šel a že ze mě opět vytáhl to nejlepší. Když jsem ho srazil na zem, dával jsem mu najevo, aby vstal, chtěl jsem, aby ta naše postojářská přestřelka pokračovala, on ale už nemohl,“ objasnil.


Sám Nick Diaz přiznal, že to byl první zápas po dlouhé pauze, navíc o tuto bitvu ani neměl zájem, chtěl úplně jiného soupeře, a tak mu chyběl ten správný zápal. Touto prohrou však jeho bojová pouť nekončí, ještě by se nám měl představit.


Další články