Sleduj nás

Klein je týden před zápasem bez soupeře! Španěl nedostal vízum a UFC musí sehnat náhradu

Klein je týden před zápasem bez soupeře! Španěl nedostal vízum a UFC musí sehnat náhraduFOTO: UFC

Obavy, které panovaly v týmu slovenského bojovníka, se bohužel potvrdily. Příprava, která byla orientovaná na konkrétního bojovníka, je tak zralá na spláchnutí do kanálu a přijde čas na absolutní improvizaci.

Turnaj UFC Fight Night 238 měl mít na svém programu bitvu mezi Ludovítem Kleinem a Joelem Alvarezem. Turnaj se ale bude muset obejít bez španělského borce, který nedostal potřebná víza pro vstup do země.

„Bohužel, tak to je. On za to nemůže, protože turnaj měl být původně v Saudské Arábii, tam by víza nepotřeboval. Protože se to přesunulo do Ameriky, tak to musel narychlo řešit a nepovedlo se. Já jsem ty svoje dostal také až tento týden,“ prohlásil Lájoš v rozhovoru, který poskytl televizi Markíza.


Rodák z Gijonu už dokonce zná náhradní termín i soupeře. Alvareze čeká 27. dubna v Las Vegas extrémně nepříjemný Polák Mateusz Rebecki. Bývalý šampion organizace FEN se do UFC dostal přes DWCS a disponuje působivou bilancí devatenáct výher a jediná porážka. Španěl si tak příliš nepomohl, ale alespoň ví, na koho se má připravovat. Lájoš pouhý týden před turnajem tento komfort nemá a čeká, koho UFC vytáhne na poslední chvíli z klobouku.

Turnaj UFC Fight Night 238, který proběhne 2. března, má jako hlavní zápas bitvu těžkých vah Rozenstruika a Gazieva. Dagestánec, který reprezentuje Bahrajn, si v minulém zápase vyšlápl na Martina Budaye a tak před něj UFC postavilo další zkoušku v podobě nebezpečného strikera ze Surinamu. Jairzinho je po skvělém startu, kdy v UFC vyhrál úvodní čtyři zápasy, aktuálně jako na houpačce. Střídá dobré výkony s horšími a v souboji s velmi komplexním Gazievem bude mít velmi těžkou pozici.


Kromě tohoto zápasu se na kartě ukáže i několik borců, kteří ještě nepoznali porážku. Majitel slavného příjmení Umar Nurmagomedov narazí na Bekzata Almakhana, který z osmnácti zápasů prohrál pouze jednou. Podobně těžkou úlohu bude mít Muhammad Mokajev, který bude hájit svoji neporazitelnost proti zkušenému Alexi Perézovi.


Další články