Sleduj nás

Kvůli koronaviru mě nechtějí pustit zpět do USA, nemohu trénovat. Zoufá si Joanna Jedrzejczyk, bývalá šampionka UFC

Kvůli koronaviru mě nechtějí pustit zpět do USA, nemohu trénovat. Zoufá si Joanna Jedrzejczyk, bývalá šampionka UFC

Také jste si říkali, kam se vypařila Joanna Jedrzejczyk, bývalá šampionka UFC slámové váhy, že tak dlouho nebyla vidět v oktagonu?

Nikam, už od března se nemůže kvůli epidemii COVIDu dostat zpět do USA. Nemůže se tak připravovat se svým týmem American Top Team.

„Kvůli koronaviru se nemůžu dostat zpátky do Států,“ řekla Jedrzejczyk během rozhovoru s reportérkou ESPN Laurou Sanko. „Nedokážu si představit, že se připravuji v Polsku nebo někde mimo American Top Team bez Mikeyho Browna, Katel Kubis a dalších. Miluji tyhle lidi. Je to můj tým. Myslím, že budu zpátky až příští rok.“

„Chtěla jsem se vrátit do Států v půlce tohoto roku, pak v říjnu a nakonec alespoň letos.. Pravděpodobně to však bude až příští rok v lednu. Trénuji každý den. Jedu hodně kardia, jiu-jitsu a boxu. Jedu  nonstop a makám každý den.“

Joanna Jedrzejczyk se chce vrátit zpět do UFC


Po březnové nakládačce od Zhang Weili, kdy Polka vypadala jako by ji přejel parník, se vyrojilo plno spekulací, zda nepověsí rukavice na hřebík. To teď však razantně odmítla.

My sami jsme zvědaví, jak se Joanna s nemožností vycestovat vypořádá, a kdy a s kým ji uvidíme opět zápasit.


Další články

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

Tuzemská scéna bojových sportů zadržuje dech v očekávání dalšího obrovského milníku. Jiří Procházka se za pět týdnů postaví do klece v prosluněném Miami, aby na velkolepém turnaji UFC 327 zabojoval o uvolněný titul polotěžké divize proti Carlosi Ulbergovi. Zápas o absolutního krále divize vypukne pro české diváky v brzkých ranních hodinách.

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Tenhle chlap dokáže vypnout světla mrknutím oka,“ pronesl na adresu Ulberga uznávaný expert a potvrdil, že dubnová bitva na slunné Floridě nepřinese žádnou odpočinkovou podívanou. Český válečník Jiří Procházka má sice na dosah znovuzískání ztraceného trůnu, pročež se ale musí vypořádat s mimořádně inteligentním predátorem z opačného konce planety.

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Jednáme o mém letním návratu.“ Hvězdný Conor McGregor vyhlíží velkolepý boj o titul

„Návrat do klece proběhne někdy během letních měsíců,“ prohlásil slavný irský bojovník Conor McGregor a definitivně tak utnul nekonečné spekulace o svém nedobrovolném odchodu do sportovního důchodu. Bývalý dvojnásobný šampion sice v oktagonu chyběl téměř pět let, nicméně jeho současné plány zahrnují rovnou krvavý útok na prestižní titul pro největšího tvrďáka planety.

„Jednáme o mém letním návratu.“ Hvězdný Conor McGregor vyhlíží velkolepý boj o titul