Sleduj nás

KSW v Liberci už zná svůj hlavní zápas! Šampiona De Friese prověří dávný rival

KSW v Liberci už zná svůj hlavní zápas! Šampiona De Friese prověří dávný rivalFOTO: KSW

První turnaj největší evropské organizace KSW na českém území se nezadržitelně blíží a nám se pomalu začíná odkrývat kompletní složení hlavní karty.

Kromě československých zástupců, kterých se dočkáme v požehnaném množství, se představí elita těžké váhy. Hlavní zápas potom nabídne další obhajobu Phila De Friese, kterého zkusí sesadit z trůnu překvapivý vyzyvatel.

KSW 79 má být ukázkou toho nejlepšího, čím polská organizace v těžké váze disponuje. Turnaj tak nabídne několik velmi atraktivních zápasů, jako je například střet Tomáše Možného s nebezpečným strikerem Arkadiuszem Wrzosekem. Premiéru u nového chlebodárce si také odbude Viktor Pešta.


Bývalého šampiona OKTAGONu otestuje ex UFC zápasník Daniel Omielanczuk, který hodně sporně porazil Michala Martínka. Pro domácí fanoušky bude určitě velkým lákadlem účast Petry Částkové nebo Dominika Humburgera.

V hlavní události celého večera si to potom rozdají dvě těžké váhy, které mají poměrně bohaté zkušenosti z UFC. Šampion Phil de Fries absolvoval v nejlepší MMA lize světa pět zápasů a střetl se například s legendárním Stipe Miocicem.


Právě v UFC, konkrétně na turnaji UFC 155, který se konal na konci roku 2012, narazil na svého následujícího oponenta Todda Duffeeho. Pro Phila se nejednalo o šťastný večer a skončil knockoutován po pouhých dvou minutách.

V dalším zápase následovala druhá blesková porážka, tentokráte od Matta Mitrioneho a UFC se s De Friesem rozloučilo.

Todd Duffee po skalpu De Friese dokázal porazit ještě Anthony Hamiltona a následně si připsal rychlou porážku s bývalým šampionem Frankem Mirem. Od té doby jsme o nyní sedmatřicetiletém Američanovy neslyšeli.

KSW se očividně rozhodlo vsadit na to, že fanoušky bude zajímat odveta s poměrně známým, ale také dlouho neaktivním bijcem. Forma Duffeeho je tak velkou neznámou a je dost možné, že nás čeká rychlý proces.


De Fries se od jejich prvního měření sil neuvěřitelně posunul a dnes je velice komplexním bojovníkem. Navíc má v zádech sérii deseti vyhraných zápasů, což mu dodává velké sebevědomí.
 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články