Sleduj nás

KSW - Pudzianowski Mariusz - Kolecki Szymon

KSW - Pudzianowski Mariusz - Kolecki Szymon

Polská KSW nabídne již své 47. pokračování a souboj dvou borců ověnčených úspěchy ze silových disciplín. Mariusz Pudzianowski​ už je v MMA zavedená značka, ale všichni si pamatují, že se proslavil jako nejsilnější muž světa na soutěžích Strongman.

Kolecki je zase výborný vzpěrač, který dokázal vyhrát i zlatou olympijskou medaili na hrách v Pekingu. V oktagonu ho máme možnost vídat poslední dva roky a zatím si nevedl vůbec špatně. Prvních 6 zápasů dokázal vyhrát. Všechny TKO v prvním kole, ale nutno dodat, že kvalita jeho soupeřů byla diskutabilní. V posledním zápase narazil na Michala Bobrowskiho. Ten se nám ukázal v zápasech s Milošem Petráškem a Iljou Škondričem, které porazil. Ani Kolecki nenašel recept a připsal si tak první profesionální porážku.

Pudzianowski Mariusz vs. Kolecki Szymon v KSW


Pudzianowski po prvotních představeních, kdy očekával, že mu jeho nelidská síla bude stačit, získal k MMA pokoru a začíná působit jako opravdový zápasník. Hodně se věnuje pilování svých slabých stránek. Má stále agresivní nástupy do zápasů a je schopný reagovat na jakýkoliv průběh. Po úspěšném roce 2017, kdy zvládl vyhrát oba zápasy, přišla porážka od zkušeného Karola Bedorfa.


Bude překvapením, pokud se vůbec podíváme do druhého kola. Oba borci na sebe vletí a pokusí se ukončit duel. Mariusz je už nyní natolik vyzápasený, že by mohl nechat Koleckiho vystřílet a potom ulovit snadnou kořist. Celkově více věříme zkušenějšímu Pudzianowskimu, který má v kleci náskok a technicky je na tom lépe.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu