Sleduj nás

Krušné chvíle! Karlos Vémola bojoval o život. Skončil v nemocnici na kapačkách

Krušné chvíle! Karlos Vémola bojoval o život. Skončil v nemocnici na kapačkách
Velmi krušné chvilky má za sebou Karlos Vémola a jeho příbuzní. Slavný Terminátor leží od středečního dne v nemocnici, kam se dostal doslova za pět minut dvanáct.

Nevyzpytatelný bojový byznys si vybral svoji další daň. Karlos Vémola v důsledku více než stoprocentního nasazení na duel s Patrikem Kinclem přetavil své tělo, které mu na moment vypovědělo službu.

Jak stihl potvrdit už promotér Oktagonu Ondřej Novotný pro deník Sport, slavný Terminátor se dostal do život ohrožujícího stavu a do nemocnice přijel za pět minut dvanáct.


„Podle mých informací je Karlos od včerejška, mám pocit, v nemocnici na základě zánětu, který je teď už pod kontrolou léčený antibiotiky a hledají se asi ta správná. Je to hodně vážné. Je to vlastně věc, kterou ani nechci moc komentovat,“ řekl Novotný.

K celé věci se po dni odpočinku vyjádřil i sám Vémola. Ačkoliv mu ještě není plně do řeči, musel poděkovat lékařskému personálu, jak se o něj stará.
„Takhle jsem si Rockyho první narozeniny rozhodně nepředstavoval, ale vzhledem k tomu, jak hrozně mně ještě včera bylo, jsem rád, že jsem je tady s ním a holkama mohl vůbec strávit… Veliký poděkování panu doktorovi Kolářovi a všem zaměstnancům FN Motol, kteří se tady o mě starají," napsal Karlos k příspěvku, jež sdílel na svých sociálních sítích.


Se záněty má olomoucký bijec potíže již delší dobu, ale nikdy to údajně nebylo tak vážné jako nyní. Zdali to ohrozí titulový duel s Patrikem Kinclem, to zatím promotér Novotný nechce řešit. Doufá, že ne, ale ruku do ohně by za to nedal. V nejhorším případě by zřejmě došlo k nějakému odložení.

Další články