Sleduj nás

Krištofič: Všechno budu nyní podřizovat tomu, abych se dostal k další titulové šanci

Krištofič: Všechno budu nyní podřizovat tomu, abych se dostal k další titulové šanci

Rád by zůstal tam, kde očekává, že se mu bude dařit. Samuel „Pirát“ Krištofič sice prohrál v titulovém zápase s Davidem Kozmou, ale nyní se už nemůže dočkat, až si cestu na vrchol vyšlape znovu.

„Všechno budu podřizovat tomu, abych se opět probojoval k mistrovské šanci,“ uvedl Krištofič, pro něhož to bohužel byla druhá prohra v řadě. „S Kozmou jsme si po zápase projevili vzájemnou úctu. V životě mi ničím neublížil, proto o něm ani já nebudu mluvit zle. Přeju mu hodně štěstí, ať se mu daří, ale to jen do doby, než se dostanu k titulové příležitosti opět já,“ žertoval.


S Pirátem byl dlouho spjatý duel s českým Terminátorem Karlosem Vémolou. Z toho alespoň prozatím očividně sešlo. Slovenský bijec se potřebuje dát do psychické pohody a zůstat v té váze, v níž věří, že se mu bude dařit. To je pro tuto chvíli velterová. Návrat do střední ovšem úplně nevyloučil, avšak zatím to na ni příliš nevypadá.


„Mám za sebou prohru s Kozmou, Siwym a Kudukhashvilim. A teď… řekněme si to otevřeně… mám jít ještě s Karlosem za dva tři měsíce o váhovku nebo dvě výše? Je to prostě jeho gameplan celou dobu, že hází s těmi lidmi o zem, takže pokud mám být objektivní, než naberu váhu a než se stihnu připravit, tak by to pro mě asi nedopadlo dobře,“ odůvodňoval Pirát své rozhodnutí.

V současné době se spekuluje o jeho zápase s Robertem Pukačem. Zdali se ho vážně dočkáme, na to si budeme muset odpovědět až časem. „Chtěl jsem se vrátit už 8. června (Oktagon 12, Bratislava), ale nevím, jestli to Rob do té doby zvládne. Chce si teď nějaký čas odpočinout… aspoň co já vím. Pokud to nevyjde v létě, na konci roku a možná i na podzim by měl být ještě nějaký turnaj v Bratislavě, takže se utkáme případně později,“ doplnil Pirát.


Další články