Sleduj nás

Královna Harrison na kolenou! Teď už nemůže říkat, že je nejlepší, hlásí přemožitelka

Královna Harrison na kolenou! Teď už nemůže říkat, že je nejlepší, hlásí přemožitelka
Kayla Harrison se považovala za nejlepší MMA bojovnici planety, dokonce i lepší, než je Amanda Nunes. Nyní však prohrála finále turnaje PFL.

Vůbec poprvé v kariéře úspěšná judistka poznala hořkost porážky. Stalo se tak po bodovém rozuzlení, kdy všichni tři sudí dali shodně své hlasy (3:2 na kola) její soupeřce Larisse Pacheco.

Obě bojovnice se dobře znaly, dvakrát si čelily již v minulosti a v obou případech se z výhry radovala právě Harrison. Pacheco se ovšem nedala, stále sbírala síly a stále se hnala dopředu. Její odhodlání nyní konečně slavilo úspěch.


„Kayla vždy o sobě říkala, že je nejlepší bojovnicí planety. A pokud vaše soupeřka takto mluví, vás to motivuje, abyste ji přesvědčili o opaku,“ řekla brazilská zápasnice, která tak v PFL zaujala místo na trůnu po své předchůdkyni.

„Věřím tomu, že když porazíte někoho tak významného a kvalitního, vyzdvihne to pak vaše kvality. Teď to jsem já, kdo si píše ten příběh. A už se nemůžu dočkat, jaké nové kapitoly v příštím roce otevřu,“ naznačila Pacheco, že je otevřena novým angažmá.


„Kayla proti mně vedla silné řeči, které mi byly motorem. A i když jsem ji sesadila z trůnu, stále to neznamená, že ji nerespektuju nebo že její odkaz bude smazán. To v žádném případě,“ podotkla Pacheco.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články