Sleduj nás

Král predikcí! Conor McGregor naložil na výhru Diaze pořádný balík, teď má na růžích ustláno

Král predikcí! Conor McGregor naložil na výhru Diaze pořádný balík, teď má na růžích ustlánoFoto: UFC

Irská superstar se během rekonvalescence baví sportovním sázením. Když se „švec drží svého kopyta“, výsledky jsou pozoruhodné. Pokud se ovšem Conor snaží fušovat například do fotbalu, statisíce dolarů letí do kapes majitelů sázkových kanceláří.

Sobotní večer byl v kalifornském Anaheimu zasvěcen boxu. Honda Center hostilo turnaj, který byl prošpikován vysloužilými hvězdami UFC. V ringu se tak představil například bývalý šampion Anthony Pettis a samozřejmě aktéři hlavního zápasu Nate Diaz a Jorqe Masvidal. Právě na odvetu těchto oblíbených bijců byla upřena největší pozornost.

Masvidal a Diaz se střetli v roce 2019 o premiérový titul BMF. Za největšího drsňáka byl po zápase vyhlášen Jorqe Masvidal, který svého soupeře rozpáral jak vlkodlak a přítomný lékař musel souboj ukončit. Nyní se podobný scénář nečekal, protože borci měli na rukou desetiuncové rukavice, ve kterých se podobná paseka dělá v obličeji soupeře dost těžko. Rozhodnout tedy měla technická zdatnost a další boxerské atributy.

„Rozhodl jsem se vsadit 500 tisíc dolarů na to, že Diaz tenhle zápas vyhraje. Důvody jsou jasné. Rozsah paží, forma, zkušenosti ze zápasů, kdy se smějí pouze používat ruce. Neumím si představit, že by Masvidal nadělal Nateovi nějaké závažné problémy,“ napsal na svých sociálních sítích jasnou predikci Conor McGregor. Jak se ukázalo Irův odhad byl naprosto přesný. Diaz vyhrál většinovým rozhodnutím a Conor obohatil svůj účet o 1 625 000 dolarů.

Conor poznal boxerské schopnosti mladšího z bratrů Diazů na vlastní kůži. Nateovi nejprve podlehl v hlavním zápase turnaje UFC 196. Odplaty se dočkal o půl roku později v rámci UFC 202, kde zvítězil na body. McGregor tak moc dobře ví, jak dokáže být Diaz nepříjemný. Conor se touto výhru trochu vyhrabal z červených čísel, kam jej uvrhla sázka na fotbalové Euro. Cristiano Ronaldo se měl podle názoru svého přítele stát králem střelců, ale Portugalsko již z turnaje vypadlo a hvězdný útočník nedal ani jednu branku. Další články