Sleduj nás

Kozma: Teď si dám pohodičku a Vánoce oslavím s rodinou. Na Monstra se začnu připravovat od ledna

Kozma: Teď si dám pohodičku a Vánoce oslavím s rodinou. Na Monstra se začnu připravovat od ledna
Šampion David Kozma předvedl na turnaji OKTAGON 29 další fantastický výkon a znovu obhájil titul. V napjatém zápase dokázal skolit nebezpečného Bojana Veličkoviče, který kdysi zápasil v UFC. Příští rok ho s největší pravděpodobností čeká odveta s Petrem Knížetem aka Monsterem. Kdy hodlá naskočit do přípravy?


Teď Davida čeká především pohodička.Nejbližší plány? Prosinec si dám volný. Oslavím si Vánoce s rodinou. Budu jíst, co chci a v lednu začíná příprava na duben, kdy je Ostrava,” prozradil David Kozma na tiskové konferenci.

Odveta mezi Kozmou a Knížetem zatím nebyla oficiálně ohlášena, ale drtivá většina fanoušků s ničím jiným nepočítá. Monster si titulovou šanci vybojoval výhrou nad Britem.

Jsem připravený úplně na vše. Na jeho tvrdost, na to, abych zase neodpadl v hlavě, jako se to stalo v prvním střetu. Jsem přichystaný na pět kol, což si myslím, že Kníže nebude. Je to už starší pán a nemyslím si, že vydrží pětikolový zápas. Budu ho tlačit, trápit v každém kole, aby to vzdal… Jsem za tento souboj hodně rád. Nesedl mi tehdy v hlavě. Jestli mám s Petrem prohrát, tak s čistou hlavou. Hlavně proto chci odvetu,” vysvětlil Kozma.

Původně mělo k odvetě dojít už letos v prosinci, ale Monster si po posledním zápase s Veličkovičem vyžádal více času na regeneraci a odpočinek. Tak se nechme překvapit, zda k souboji mezi Kozmou a Knížetem skutečně dojde už příští rok v dubnu.

Další články