Sleduj nás

Kozma: S takovým výkonem bych neporazil žádného soupeře

Kozma: S takovým výkonem bych neporazil žádného soupeře
David Kozma má za sebou druhý zápas na ruské půdě, který na rozdíl od toho prvního neskončil vůbec dobře. Současný šampion Oktagonu MMA prohrál po nezdařilém výkonu ve třetím kole na škrcení.

Český Pink Panter se střetl s papírově hratelným soupeřem, kterého měl dle předchozích očekávání porazit. On sám to tušil, jenže po nástupu na scénu se stalo něco, co si neuměl dobře vysvětlit.

„Před zápasem bylo vše v pohodě, ale jakmile to začalo, tak se mi prostě nechtělo nic udělat. Nechtělo se mi boxovat, nechtělo se mi házet, nechtělo se mi nic,“ přiznával David Kozma skrze své sociální sítě.


Tohle se mi naposledy stalo, když jsem ještě zápasil v lehké váze. S tímhle výkonem bych neporazil ani jednoho soupeře, kterého jsem v Oktagonu porazil,“ byl možná naštvaný tak trochu sám na sebe.

Aktuální šampion velterové váhy Oktagonu se v Jekatěrinburgu potkal s Romanem Mukhamedshinem. Již dopředu se vědělo, že jeho největší síla plyne ze submisí a právě tam se mu podařilo připočítat další skalp.


Kdy bude mít Kozma třetí zápas v Rusku, to nám odhalí až průběh času. Vzhledem k tomu, že ho 14. března čeká obhajoba pásu v Ostravě, tak do RCC znova zamíří patrně někdy začátkem léta.

Další články