Sleduj nás

Kozma přišel o titul! Nový šampion Oktagonu je Kaik Brito

Kozma přišel o titul! Nový šampion Oktagonu je Kaik Brito
Důstojné vyvrcholení jednoho z nejlepších turnajů tohoto roku. I tak se dá ve zkratce popsat neskutečná válka, kterou nám doručili David Kozma a Kaik Brito.

Spokojenější samozřejmě odcházel Brazilský bojovník, ale Růžový Panter opět dokázal, že má srdce opravdového válečníka.

To, na co nestačili Apollo nebo Veličkovič, se povedlo čtyřiadvacetiletému Brazilci, který potvrdil, že skalpy Bryczeka a Kalašnika rozhodně nebyly dílem náhody. I tak ale musel Brito vynaložit obrovské úsilí a jít opravdu až na hranu svých schopností.


Kaik Brito ma titul v Oktagonu MMA Kaik Brito slaví titul v Oktagonu MMA

Novým šampionem Kaik Brito


“V první řadě bych chtěl poděkovat Bohu za to, že tady jsem. Bůh je ten, kdo tohle všechno umožnil. Kozma nevěděl, jak silný jsem. David je srdcař a je neuvěřitelně odolný.

Za to všechno ho moc respektuji. Bylo mi už předem jasné, že to bude bitva, ale takhle tvrdou bitvu jsem skutečně nečekal. Měl jsem pocit, že snad mlátím do sloupu, mám obě ruce úplně rozmlácené,“ vysekl poklonu svému soupeři čerstvý šampion.


Právě délka zápasu se po jeho skončení stala největším tématem diskuzí. Pro mnoho fanoušků bylo zastavení rozhodčího Voborníka hodně opožděné a mělo přijít rozhodně dříve. Kozma na to měl samozřejmě opačný názor a je rád, že dostal veškerý možný čas k případnému otočení zápasu.

„Věděl jsem o sobě, a to i ve chvíli, kdy to rozhodčí Voborník zastavil. Už to však asi na ukončení bylo. Říkali mi to vlastně i kluci v rohu, takže se na to pak musím podívat.

Podívám se na to, ale za mě platí, že jsem o sobě celou dobu věděl i po tom TKO. Každý zápasník asi chce, aby tam rozhodčí neskočil moc brzo. Já to rozhodčím vždy ještě říkám, protože se se všemi znám,“ popsal zápas ze svého pohledu Růžový Panter.


 

Brito si kromě titulu zajistil vítězstvím i vstupenku do milionové pyramidy Gamechanger. Ta se měla původně týkat pouze evropských borců, kdy jedinou výjimkou měl být Apollo.

Kaik ale šanci dostane také a bude hodně zajímavé sledovat, jak si proti němu povedou ostatní borci z našlapané divize.

https://top-fight.cz/zapasy/gamechanger-ceske-bojove-sceny-oktagon-prinasi-revolucni-projekt/


Další články