Sleduj nás

Konec v Oktagonu? Leo Brichta chce do nové organizace Real Fight Arena. Novotný se vzteká!

Konec v Oktagonu? Leo Brichta chce do nové organizace Real Fight Arena. Novotný se vzteká!
Pokud máte rádi atraktivní způsob boje a chcete v každém zápase vidět ukončení, museli jste zaregistrovat jméno Leo Brichta. Odchovanec Hanuman Gymu v posledních letech naplno rozvinul svůj talent a tak není divu, že patří mezi nejžádanější bojovníky domácí scény.

Tohoto faktu si je dobře vědoma nastupující organizace RFA, která ve slávistickém chuligánovi vidí jednu z hlavních tváří nového projektu. Doposud je vše korektní a nikdo se nevzteká. Zlom nastává ve chvíli, kdy Leo, kterému chybí pouze jeden zápas do vypršení kontraktu s OKTAGONem, začne jednat s RFA.

V ostatních profesionálních sportech jsou podobné věci na denním pořádku a mají nastavená jasná pravidla. Fotbalistu, kterému za půl roku končí smlouva, může oslovit jakýkoliv manažer s nabídkou spolupráce. MMA je ale v plenkách kulturou přestupů, chováním manažerů a odpovědných osob.


Leo Brichta a přestup do Real Fight Arena?


Leo Brichta je sice pod smlouvou, ale ta má expiraci pouze jeden zápas. Datumově je sice do roku 2023, ale všechny strany si uvědomují, jak absurdní je nechat mladého borce čekat na zápas déle než pár měsíců.

Všechny aktivní osoby zaštiťují zájmy bojovníka z PriMMAt Gymu, takže uvidíme, k jaké dohodě dojde. Pro zúčastněné snad bude prioritou nahnat Lea zpět do klece. Ať už to bude pod vlajkou OKTAGONu nebo RFA. Pokuty a jisté sankce se doufejme v tomto případě vůbec nedostanou do hlavní role! Více o nové organizaci Real Fight Arena, kterou vede Boris Marhanský, si můžete přečíst zde.

Další články