Sleduj nás

Kompletní informace a program o UFC v Praze

Kompletní informace a program o UFC v Praze

Dlouho očekávaná galavečer UFC v Praze je téměř zde. Už dnes od 16:30 hodin se uskuteční v Galerii Harfa vedle libeňské O2 Arena otevřené tréninky vybraných bojovníků, kteří se v největší hale v Česku představí na sobotním UFC Fight Night Prague.

Většina ze šestadvaceti zápasníků už je v Česku. A už se chystají na pro české fanoušky bojových sportů událost roku. Co na tom, že je teprve konec února. UFC Fight Night 145 je pro příznivce MMA podobné, jako pro milovníky hokeje NHL, nebo ty basketbalu NBA. Mimochodem, zámořská NHL se v české metropoli na podzim také představí. Zpět ale do klece. Už dnes do 17:00 do 18:15 hodin proběhnou otevřené tréninky vybraných zápasníků v Galerii Harfa hned vedle O2 Arena.

UFC v Praze je téměř zde

Jako první se přestaví těžká váha Marcos Rogerio De Lima, následovat jej bude šestka polotěžké váhy Thiago Santos, v 17:30 hodin přijde řada na domácí hvězdu Lucii Pudilovou, kterou čeká v sobotu nejtěžší duel kariéry - proti Američance Liz Carmoucheové. S tou se ale ještě dnes nepotká. Po ní se předvede přítomným nejvyšší muž ligy - Stefan Struve, jako poslední pak bude v akci Jan Blachowicz, čtyřka polotěžké váhy, který si to se Santosem rozdá v hlavním souboji galavečera.

Ve čtvrtek si přijdou na své zástupci médií. Od 11:00 od 15:00 hodin bude probíhat oficiální tisková konference, které se zúčastní všichni výše zmínění a také další bojovníci. Chybět nebude ani Pudilové soupeřka Carmoucheová. Důvod je nasnadě. Obě se poprvé postaví proti sobě tváří v tvář. „Pokud budu cítit, že mi udělá dobře do ní strčit, udělám,“ pronesla před dvěma týdny na tiskové konferenci v sídle televize Nova nažhavená „Příbramská střela“.


V pátek pak přijde na řadu tradiční to akt - vážení. Jeho oficiální část před fanoušky a novináři se uskuteční už v O2 Arena od 17:00 hodin, po skončení pak se mohou těšit příznivci na hodinovou autogramiádu pozvaných hvězd UFC Joanny Jedrzejczykové a Volkana Oezdemira.

No a o 24 hodin později vše vypukne naostro - na 17. hodinu je naplánován první duel (ze třinácti) galavečera mezi Damirem Ismagulovem a Joelem Alvarezem. Hlavní karta, jejíž součástí bude i střet Pudilové s Carmoucheovou startuje od 20:00 hodin.


Kompletní program pak odvysílá televize Nova Sport, která bude mít v hale stejně jako zámořská ESPN vlastní studio. To bude moderovat Ondřej Novotný. „Přijdou zajímavá jména - Vémola, Végh, Buchinger, Kozma, Petrášek. Ti všichni se budou během přenosu střídat vzhledem k tomu, jaké váhy se budou zrovna v kleci pohybovat. A navíc Dan Barták (trenér Magdy Šormové), protože má nejkvalitnější ženskou zápasnici a také trénuje ženy," prozradil Novotný pro sport.cz.

Web Top-fight.cz se vám pokusí zprostředkovat před akcí i během ní všechny aktuality nad rámec tradičního preview. A pokud všechno klapne, máme v plánu dva speciální rozhovory s velkými jmény UFC.Další články