Sleduj nás

Klitschko se zeptal fanoušků, v jakém zápase by si ho přáli vidět. Co má slavný boxer za lubem?

Klitschko se zeptal fanoušků, v jakém zápase by si ho přáli vidět. Co má slavný boxer za lubem?

Bývalý nejdéle vládnoucí šampion těžké váhy se na začátku léta definitivně rozhodl. Po vlně spekulací uvedl, že se vracet nebude, čímž rozesmutnil spoustu svých fanoušků a trochu i sám sebe. „Neustále chodím do tělocvičny, a přesto sám sebe přesvědčuji, že se už vracet nehodlám,“ sdělil v té době Klitschko. Nyní však na svém twitteru zveřejnil něco, co by mohlo indikovat, že změnil názor.

Wladimir „Dr.Steelhammer“ Klitschko (64-5-0, 53 KO) zničehonic popíchl své fanoušky tím, že se jich zeptal, v jakém zápase by si ho přáli vidět nejvíce. Do tří příspěvků označil tři soupeře, a sice Tysona Furyho, Anthonyho Joshuu a Deontaye Wildera – tedy všechna největší zvířata aktuální těžké váhy světa boxu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Úkolem lidí bylo, aby dali „lajk“ té variantě, kterou si přejí vidět nejvíce. Doposud však všem verzím v drtivém poměru hlasů vévodí možnost odvety s Tysonem Furym, který legendárního Ukrajince přemohl na body na podzim roku 2015.

Co má tento slavný boxer za lubem? Zatím k tomu nejsou žádné bližší informace. Jisté ovšem je, že by jeho návrat přitáhl obří pozornost. A sám Klitschko ještě na konci minulého roku naznačil, že pokud mu to zdraví dovolí, tak by chtěl přepisovat historické tabulky a stát se prvním nejstarším šampionem těžké váhy.Další články