Sleduj nás

Kincl vnímá nebezpečí plynoucí z Lohorého taktiky: Bude na mě připravený jako nikdy!

Kincl vnímá nebezpečí plynoucí z Lohorého taktiky: Bude na mě připravený jako nikdy!
Patrik Kincl bude před svou první titulovou obhajobou papírovým favoritem, s lehkým utkáním ale nepočítá.

Alex Lohoré je dle svých slov motivovaný jako ještě nikdy. Věří, že se v něm ukrývá víc, než doposud mohli fanoušci vidět, a na Patrikovi si údajně hodlá i vybít zlobu, která se v něm nahromadila v době policejního násilí.

Od avizovaného souboje o titul střední váhy Oktagonu nás dělí jen jeden týden a společně s tím, jak se krátí čas, začíná i Patrik tušit, že tato bitva bude o něco složitější, než se zprvu zdálo.

„Říkal jsem, že Lohorého chci ukončit do druhého kola, ale maličko jsem několik věcí přehodnotil a příprava se odehrává i na to, že by to mohlo skončit na body a abych vyhrál každé kolo,“ pověděl Kincl serveru sport.cz. Vyjadřoval tak úctu k soupeři i k jeho dovednostem.
„Vůbec bych se nezlobil, kdybych Alexe ukončil v prvním kole. Každopádně ho nevnímám jako soupeře, který končí zápasy v prvních kolech. Teď si nevybavuji, jestli něco takového ve výhře vůbec má. V porovnání třeba s Keitou, který zapne od první vteřiny a jede, tak mi takovej Lohoré nepřipadá,“ vysledoval.

Došlo i na porovnání s Patrikovým předchozím protivníkem Pirátem Krištofičem. „Alex bude určitě jiný soupeř. Jestli bude lehčí, nebo těžší, to by byla otázka spíš po zápase. Každopádně tomu z hlediska přípravy přistupuji stejně, je to pro mě důležitý zápas. Očekávám, že Lohoré dorazí ve své nejlepší formě,“ sdělil Kincl.

Další články