Sleduj nás

Kimball dodržel slovo, odvetu přijal, ale přesto Petráška varoval: Porazím tě znovu!

Kimball dodržel slovo, odvetu přijal, ale přesto Petráška varoval: Porazím tě znovu!

Nemohl spát, nemohl se pomalu ani soustředit, Miloš Petrášek věnoval všechno své úsilí k tomu, aby si svou odvetu s americkým borcem, jehož minulost je spojená i s UFC, vydobyl. Po dlouhých přesvědčováních s vedením Oktagonu MMA můžeme říct, že k repríze přeci jen dojde, avšak Kimball i tak Petráškovi slibuje: Porazím tě znovu! 

Stadion v Ostravě se 16. března zachvěje v samotných základech, neboť bude hostit další velice očekávanou show, v níž se setkáme například s šampionem velterové váhy Davidem Kozmou, na něhož bude čekat dychtivý slovenský „Pirát“ Samuel Krištofič. 

Kromě nich se diváci již teď nemohou dočkat věhlasné odvety ze 17. listopadu 2018, když Miloš „Meloun“ Petrášek podlehl americkému „Grizzlymu“ Kimballovi, který svého soka popravil ještě v prvním kole.


Miloš „Meloun“ Petrášek podlehl americkému „Grizzlymu“ Kimballovi

Podle svědectví publika se mohl zápas přetočit na jednu i druhou stranu, avšak Jeremyho úder byl nakonec ten „smrtící“. Ne vždy ovšem jde karta ve váš prospěch, což pocítil i „Meloun“, jenž nabyl přesvědčení, že je mnohem lepší, než jsme mohli vidět. 


„Každá prohra mě něco naučí. Jednou to byla skutečnost, že nemám vyčkávat, podruhé zase to, že musím zapracovat na své kondici. Porážka s Kimballem mi ale nic nedala. Mám v sobě tu hořkou pachuť, co nemohu smýt. Potřebuju s ním zápasit ještě jednou, abych si dokázal, že mám na vyšší úroveň. Pokud se tak nestane, přiznám svou chybu, ale bez odvety opravdu nemohu fungovat,“ reagoval Petrášek, jak moc se o druhé klání se sedmadvacetiletým soupeřem snažil. 

Kimball opravdu ukázal své kvality jakožto čestného zápasníka a „Melounovi“ slíbil odvetu prakticky chvíli po souboji. Největší překážku představovala sama organizace, jež duel nechtěla uvést v platnost. Naléhání ze strany českého bijce však nakonec změnilo její názor. 


Když byl pak tedy boj číslo dva ohlášen, Jeremy vyslal výstražný vzkaz směrem k Petráškovi. Varoval ho, ať zatím neslaví, protože se stále jedná o „pouhé vyhlášení zápasu“. Na bojišti jej ovšem prý znovu hravě porazí. 

„Je to tak, jak to je. Výzvu jsem přijal, ale pokud jsem ho vypnul jednou, tak si jsem jistý, že to zvládnu i podruhé. 16. březen bude tím dnem D, buďte připraveni!“ uvedl Kimball, který znatelně oplývá sebevědomím i před druhým vzájemným měřením sil.


Další články