Sleduj nás

Khamzat Chimaev se opřel do „sraba“ Pereiry a vzápětí vyzval Burnse na odvetu

Khamzat Chimaev se opřel do „sraba“ Pereiry a vzápětí vyzval Burnse na odvetu
Alex Pereira prý ještě není připraven zemřít, a tak s Khamzatem do bitvy nepůjde. Proto Vlk vzápětí vyzval dalšího soupeře.

Chimaev je ve velké bojové náladě. Usmyslil si, že chce co nejdříve zápas, a přál by si, aby to bylo o titul. Proto také vyzval nového šampiona Alexe Pereiru.

„Organizace si ten fight přeje!“ překvapoval Chimaev svým tvrzením. „UFC by chtělo, abych Pereiru pohřbil, ale jemu se tak nějak nechce. Ještě není připravený zemřít,“ informoval své sledující.

„Chci zápas! Už odmítám čekat!“ křičel do světa. „Gilberte Burnsy, pojďme to na turnaji UFC 283 v Brazílii rozjet znova. Tentokrát ale ve střední váze (84 kg),“ navrhoval švédsko-čečenský bijec.

Ke Gilbertovi tato zpráva rychle doputovala a při odpovědi nemusel vůbec váhat. „Khamzate, kdekoliv a kdykoliv! Střední váha pro mě není problém!“ potvrzoval svou případnou účast.


Záležet bude hlavně na tom, co řekne Dana White. Ten chtěl původně Chimaeva spárovat s Colbym Covingtonem, od něhož jsme se ještě žádné odpovědi nedočkali. Čistě teoreticky můžeme říct, že je Burns pro Khamzata tedy logickou alternativou.

Další články