Sleduj nás

Khabibův návrat? Ta zpráva mě šokovala, přiznává jeho parťák Cormier

Khabibův návrat? Ta zpráva mě šokovala, přiznává jeho parťák Cormier

Očekávalo se, že bude truchlit nad smrtí svého otce, místo toho se však vrátil do tréninku, aby mohl uctít jeho památku tou nejlepší formou, jakou jen může.

Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov (28-0) se „již“ 24. října na UFC 254 postaví ke své další obhajobě, která tentokrát nemusí být vůbec snadná. Jeho soupeř Justin „The Highlight“ Gaethje (22-2) je opravdu komplexním MMA bojovníkem.

Orlův týmový parťák z AKA gymu Daniel „DC“ Cormier (22-2), jenž se momentálně také připravuje na svůj fight, v nitru duše očekával, že se jeho ruský kolega vrátí. Co ho ovšem zaskočilo, je to, že to rozhodnutí učinil tak brzy.


Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov hlásí po smrti otce návrat do klece UFC

„Upřímně to byl pro mě šok, když jsem slyšel, že se Khabib vrací,“ přiznával Cormier. „Stalo se to rychleji, než jsem sám očekával. Věděl jsem, že se vrátí, ale vůbec ne tak brzo.“


Pocity překvapení však následně doplnila radost. „Nic mě nečiní šťastnějším, než když vím, že se můj šampion opět vrací k obhajobě svého pásu. Khabib je jako můj bratr, je to jeden z nejlepších lidí na světě. Je velmi loajální a stará se o ostatní parťáky v týmu,“ odhaloval, jaké s ním má speciální přátelství.


Další články