Sleduj nás

Khabibův manažer prozradil, co řekl Conorovi, že si tím od něho vysloužil tak silnou reakci

Khabibův manažer prozradil, co řekl Conorovi, že si tím od něho vysloužil tak silnou reakci

Na závěr velké předzápasové konference mezi oběma bojovníky o titul v lehké váze byla z Conorovy strany vidět ještě jedna poslední bouřlivá reakce, jejíž nadávky byly směrovány na Khabibova manažera Aliho Abdel-Azize. Ten nám nyní prozradil, co tomu všemu předcházelo.

Conor McGregor byl té noci při chuti, a to se netýkalo jenom jeho whisky, nýbrž i slov, která ze svých úst během celého představení chrlil. I když se jednalo o uzavřenou společnost, jíž tedy chybělo živé publikum, i tak neodstoupil od svého původního „já“.

„Zavři tu svou tlamu, Ali Abdel-Azizi, ty šílený teroristo! Teroristický zrádce. I o tobě vím spoustu věcí, ty šílená kryso. Jak se má Noah, no? Jak se má?“ ptal se Conor, přičemž údaje o tom, kdo nebo co Noah je, jsme se doposud nedozvěděli.


Khabibův manažer prozradil, co řekl Conorovi

„Buď radši zticha. Nikdy o mně nemluv. Nikdy ve svém životě. Hlídej si svá záda, když se budeš pohybovat v mé blízkosti, protože se ti může stát, že se pěkně proletíš. A na*er si, ty blázne,“ šílel.


Abdel-Aziz pak mluvil po konferenci s reportéry, jimž to, co Conorovu hněvu předcházelo, uniklo. On jim však tuto část sdělil.

„Jen jsem se ho zeptal, proč má s sebou oba své pásy. Šampionem přece už dávno není,“ svěřil se.

Kromě toho mu také neušlo, že Khabib měl jako současný mistr v lehké váze odejít z hlediště jako druhý. To se také nestalo, ovšem to už je předmětem jiných diskuzí.Další články