Sleduj nás

Khabib Nurmagomedov vrací úder ubrečenému a opilému Conorovi McGregorovi

Khabib Nurmagomedov vrací úder ubrečenému a opilému Conorovi McGregorovi

Khabib Nurmagomedov se rozhodl bránit před narážkami, které (nejen) jeho směrem vyslal Conor McGregor

Aktuální šampion z divize lehké váhy si nenechal líbit výbuch emocí, kterým se Conor v noci z pondělí na úterý prezentoval. Jedna z Irových hlášek nám například říkala, že je Khabib posera, jenž lidem v bitvě objímá nohy, což z něj nedělá někoho nebezpečného, spíše úchylného. 

„Objímání nohou? Zapomněl jsi snad, jak jsem tě trefil a tys padl k zemi, nebo jsi se zase opil a píšeš nesmysly?“ ptal se Nurmagomedov svého soka, s nímž vždy v pravidelných časových intervalech vede internetovou válku.


„Porazil jsem tě v postoji, roztrhal jsem tě ve wrestlingu, naprosto jsem tě zničil v grapplingu a donutil jsem tě rukama máchat a lapat po vzduchu. Nakonec jsi se mi vzdal. A v neposlední řadě nezapomeň svá slova ‚Je to pouze byznys!‘“ přitvrzoval.


Khabib nebyl jediný, kdo se odhodlal k odpovědi. Zapojil se také například ještě Dustin Poirier a ten Conorovi ochotně připomněl, ať zavře svá ústa, protože v divizi lehké váhy zaznamenal jenom jednu výhru. A ta přišla v listopadu roku 2016 proti Eddiemu Alvarezovi.  

Khabib a McGregor


Další články