Sleduj nás

Khabib: Ferguson nikdy nebyl elitou, věřte mi, projel bych jím jako nůž máslem

Khabib: Ferguson nikdy nebyl elitou, věřte mi, projel bych jím jako nůž máslem
I navzdory své poslední prohře se nebál Tony Ferguson zaútočit do „sraba“ Nurmagomedova, který měl vždy z boje s ním údajně strach. 

Tato dvojice měla proti sobě naplánovaných rekordních pět zápasů, dvakrát však ze zdravotních důvodů odstoupil Khabib, dvakrát Ferguson a jednou dokonce udeřila vyšší moc v podobě pandemie koronaviru.

Pokud se za tím vším zpětně ohlédneme, napadne nás snad jen jediné – někdo si tu bitvu skutečně nepřál. A bohužel kvůli tomu byli diváci nejvíce ochuzeni, jelikož dříve patřili Eagle a El Cucuy mezi hlavní hvězdy divize lehké váhy.

„Chápu Tonyho rozhořčení. Poslední zápasy mu nevycházejí, a tak se snaží neustále útočit na mě, aby si tím zvedl ego a odvedl pozornost od svých slabých výkonů,“ reagoval Khabib na kritiku, která se na něj ze strany Fergusona valí.

„To, že náš fight byl pětkrát zrušen, už ani nelze nazvat náhodou. Věřte mi. Opravdu jsem si s ním přál strašně moc bojovat, ale Bůh měl jiné plány… Tony by mi vůbec nic neudělal, projel bych jím jako nůž máslem,“ řekl.


„Já jsem ho nikdy nepovažoval za elitního bojovníka. V jistém bodě kariéry byl dobrý, to sice ano, ale nikdy elitou. Od roku 2016 se navíc nepral s nějakou vážnou hrozbou. Jakmile však narazil na Gaethjeho a Oliveiru, tak ho vzali do školy,“ vypíchl.

https://www.youtube.com/watch?v=o1IwU1Oq3rk

 

Další články