Sleduj nás

Kevin Lee zná plán, jak Khabiba porazit. Svůj recept je odhodlaný propůjčit jedné osobě

Kevin Lee zná plán, jak Khabiba porazit. Svůj recept je odhodlaný propůjčit jedné osobě

Kevin Lee hodlá zastavit neomylného Khabiba Nurmagomedova. Sice ne osobně, ale prostřednictvím kanadské legendy Georgese St.Pierra.

Ruský Orel se nechal slyšet, že má před sebou poslední dva zápasy kariéry. Ten první jej čeká v říjnu s Justinem Gaethjem a ten druhý by rád postoupil v dubnu nového roku právě se St.Pierrem.

Dana White k tomu dodal, že pokud opravdu půjde o Khabibův poslední duel, bude shovívavý a pokusí se mu vyhovět, ačkoliv stále preferuje odvetu s Conorem McGregorem.


Kevin Lee v oktagonu UFC

Kdyby GSP volání k návratu vyslyšel, bude mu předhozeno laso, díky němuž dostane příležitost zabojovat o pás ze třetí hmotnostní kategorie (velterová, střední a nyní lehká). A co je nutné dodat, Kevin Lee se navíc nabídl, že mu při této náročné misi pomůže.


„Cítím, že vím, jak Khabib pracuje a jak ho porazit, určitě bychom na něj dokázali něco vymyslet,“ pravil Lee během rozhovoru s Helen Yee.

„Do dubna bych měl být už zdravý. Také se budu připravovat na zápas. Chystám se na kemp v Tristar gymu, kde se mimo jiné nachází i GSP. Jakmile bude připraven, stačí říct a můžu mu pomoct. Budu součástí jeho přípravného týmu a zároveň budu v jeho rohu,“ podotýkal sedmadvacetiletý fighter z Detroitu, který měl v minulosti příležitost zabojovat o pás dočasného šampiona lehké váhy. Ve veledůležité bitvě však prohrál s Tonym Fergusonem. 


Další články