Sleduj nás

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilímFoto: OKTAGON MMA

OKTAGON se pustil do odtajňování zápasové karty pro oba turnaje, které bude v červenci hostit pražská Štvanice.

K věhlasným jménům jako Karlos Vémola a Ivan Buchinger přibyly dvě atraktivní persony, které si vyhrožují násilím již více než půl roku. Právoplatný šampion pérové váhy Mate Sanikidze je připravený hájit svoji pozici proti dočasnému držiteli opasku Losene Keitovi.

Zápas, který byl původně plánován na turnaj v Bratislavě, se tedy konečně uskuteční na letním galavečeru pod širým nebem. Mateho ve slovenské metropoli zastoupil Jakub Tichota, ale ani talent z Reinders Gymu nedokázal Černého Pantera zastavit. Losene se tak stal dvojnásobným šampionem a nyní se pokusí svoji pozici uhájit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Dámy a pánové, už je to tu zase! 29. července se odehraje zápas, který se měl odehrát minulý měsíc. Je to zápas, který chce vidět každý! Na konci července se v Praze utkám se Sanikidzem o titul v pérové váze! Nenechte si to ujít, pojďme na to,“ hecuje fanoušky belgický mladík, který zatím proplouvá MMA kariérou bez porážky.

„Smlouva je podepsaná a já jsem připravený mu setnout hlavu. Je čas dodělat nedokončenou práci! Největší týden v roce, největší zápas v Evropě. Jsem hrdý, že mohu vévodit akci na tak legendárním místě! Zdá se, že někteří z vás ještě nepochopili, co umím, tak uvidíte. Vidíme se v kleci. Vítej v pekle!“ vyhrožuje svému soupeři Sanikidze.


Jak se zdá zraněné rameno je již v pořádku a nás tak čeká vyhrocená bitva dvou talentovaných borců, kteří si do klece přinesou hodně zlé krve. Keita svého rivala obvinil ze simulování a snahy vyhnout se vzájemnému souboji. Sanikidze si dobíral kompletní špičku OKTAGONu svými fotomontážemi, kde Keitu, Tichotu i Buchingera znázorňoval jako ženy.

Zdroj: OTKAGON MMA


Další články