Sleduj nás

Když tě porazím, necháš se přeoperovat na ženu, vyzývá Bendu další Kotlár

Když tě porazím, necháš se přeoperovat na ženu, vyzývá Bendu další Kotlár
Jaroslav Kotlár tu vyvolal jakési povstání Kotlárů. Teď se to na Bendu valí z jedné i druhé strany, přičemž poslední, kdo se ozval, je Dominik.

S Dominikem se můžeme setkat na našich sociálních sítích Top-Fightu, kde pravidelně komentuje různé příspěvky a zastává se v nich svého „bratra“ Diega (Honzy) Kotlára.

Skutečné rodinné vazby potvrzené nemáme, ale minimálně jedna věc tuto dvojici spojuje. Tou je silná nenávist k „šaškovi“ Karlosovi Bendovi, který si údajně dělá ze všech občanů (zejména romské populace) srandu a potřebuje za to už pořádně dostat.


K jednomu takovému vyústění dojde na turnaji Clash of the Stars 5, který je na programu příští rok v červnu. Právě zde se střetne Karlos BendaDiegem Kotlárem, přičemž už s předstihem se hlásí o slovo právě i Dominik. Ten se hodlá ujistit, že Karlos skutečně konečně dostane. Buďto ho srovná do latě Diego, anebo se o to postará on sám.

Jsi žena, tak ať tak také vypadáš


„Příští rok půjdu do haly a budu z plného hrdla křičet ‚Do toho Diego!!!‘ Benda za ty své ohromné řeči musí konečně padnout a Diego bude tím, kdo ho ztrestá,“ napsal nám Dominik Kotlár, který si údajně prošel pokročilou školou karate. Své zkušenosti by klidně promítl v akci, kdyby k tomu dostal příležitost.

„Teď je Diegův čas a já ho budu podporovat, co jen jde. Pokud by z toho zápasu s ním Karlos ale vycouval nebo by nedej Bože vyhrál, čemuž nevěřím, tak přijdu na řadu já a nastolím tu pořádek!“ avizoval.


Karlose je připravený přinutit k boji i speciální sázkou. „Abych si pojistil, že by ten zápas se mnou Benda přijal, jsem připravený proti němu hrát vabank. Vsadím vše, co mám, na to, že ho porazím. Tak moc si věřím, že bych mu zmaloval ten jeho ksicht, že vsadím všechno. Opravdu všechno.“

Jestli zvítězí, bude hnát Bendu na operační sál. „Pokud Benda prohraje, tak se musí nechat přeoperovat na ženu, protože je to žena, pouze tomu jeho vzhled neodpovídá. Když má tak velké řeči a na svých streamech pořád hovoří o tom, jak si proti mně nebo Diegovi věří, tak ať to potvrdí nějakou sázkou. Já opravdu sázím všechno, tak ať on vsadí své mužství,“ trval na svém Dominik Kotlár.

Další články