Sleduj nás

Když Poirier nemůže, fanoušci si přejí Fergusona vidět bojovat s tímto soupeřem. A šlo by o pořádnou štípanou!

Když Poirier nemůže, fanoušci si přejí Fergusona vidět bojovat s tímto soupeřem. A šlo by o pořádnou štípanou!

I když se Dustin Poirier UFC 254 (24. října) účastnit nebude, tak to ještě neznamená, že zde bude chybět i pověstný strašák Tony Ferguson.

Tomu údajně UFC zprvu chystalo duel právě s Poirierem, ale finanční nároky slavného amerického bijce donutili organizaci z těchto jednání ustoupit, a tak se El Cucuyovi začal shánět nový soupeř. Zatím se neví, o koho půjde, ale fanoušci už teď mají ve svých tužbách jasno.

Během ankety, kterou pořádala stanice ESPN, hlasovali online diváci poměrně jednoznačně. Téměř 80 % všech zúčastněných by si přálo Tonyho Fergusona vidět v souboji s Danem Hookerem, jehož bojová vystoupení určitě nejsou nudná, ba naopak. Veškeré předzápasové předpoklady nám hovoří o tom, že by tohle mohla být parádní štípaná.  

Své k tomu měl mimo jiné co dodat i bývalý UFC zápasník a nynější analytik Chael Sonnen. „Myslím si, že není nad čím moc uvažovat. Máme zde několik kandidátů, ale zcela nejzajímavější je určitě Dan Hooker. Právě on by se měl utkat s Tonym Fergusonem. Domnívám se, že přesně takto to bude,“ řekl.

Edit: Dana White to nakonec udělal celé podle sebe a ještě během středečního večera domluvil bitvu Tony Ferguson vs. Michael Chandler, který do UFC míří jako volný zápasník, jenž naposledy působil v Bellatoru. I on je ovšem zárukou kvalitní podívané a dobré štípané. 


hooker_dan


Další články

Strach o českého samuraje? Fanoušci varují před hazardem s rukama dole: „Každý jednou usne“

Přípravy na jeden z nejsledovanějších duelů letošního jara vrcholí. Do bitvy mezi Jiřím Procházkou a Carlosem Ulbergem zbývá posledních deset dní, a zatímco česká kotlina dýchá pro svého hrdinu, v zahraničních diskusích se množí pochybnosti. Styl „všechno, nebo nic“, kterým se český samuraj proslavil, totiž podle mnohých narazí na tvrdou novozélandskou zeď.

Strach o českého samuraje? Fanoušci varují před hazardem s rukama dole: „Každý jednou usne“

Čtvrtá porážka v řadě a pád žebříčkem. Adesanya čelí nejtvrdším otázkám kariéry

Israel Adesanya už není nedotknutelnou ikonou střední váhy, ale veteránem, kolem něhož sílí nepříjemná otázka: má ještě smysl pokračovat? Po porážce s Joem Pyferem se bývalý šampion propadl v žebříčku až na deváté místo a do veřejné debaty naplno vstoupil i Michael Bisping, podle něhož by možná bylo lepší, kdyby už slavný Nigerijec zavřel kariéru.  

Čtvrtá porážka v řadě a pád žebříčkem. Adesanya čelí nejtvrdším otázkám kariéry