Sleduj nás

Karlos Vémola potvrdil zprávy o důchodu. Nevyloučil však pořádnou třešničku na závěr

Karlos Vémola potvrdil zprávy o důchodu. Nevyloučil však pořádnou třešničku na závěrFoto: OKTAGON MMA

Jedna velká rivalita je u konce. Karlos Vémola nechce o dalším zápase s Patrikem Kinclem ani slyšet a zbytek roku si jasně nalajnoval.

V polovině prázdnin oblíbená Štvanice, na podzim obhajoba titulu a velké finále obstará odveta Zápasu století. Terminátor je přesvědčený, že si na rozloučenou připíše tři vítězství a odejde do západu slunce jako opravdová legenda české MMA scény.

„Vždycky říkám, že zápasník potřebuje mít oheň, cíl a motivaci. Říkám to celý život a celý život se toho držím. V momentě, kdy se mi podaří obhájit titul v devadesát trojce, čemuž pevně věřím, a nastoupím v odvetě s Attilou Véghem, tak… Co potom?“ položil si řečnickou otázku Karlos v rozhovoru pro CNN Prima News.

Ztráta motivace je u prvního Čecha v UFC pochopitelnou záležitostí. Pokud se Karlos opravdu rozhodne na konci roku ukončit kariéru, zvedne si tím kredit u spousty fanoušků, kteří jej v posledních letech kritizovali za to, že si chodí do klece pouze pro výplatu a bere jen slabé soupeře. Závěrečný duel s Attilou Véghem by byl rozhodně důstojným rozloučením, které Terminátorovi musí přát každý. Vémola by si navíc odpověděl na otázku, která jej žere poslední tři roky.

„Porazil mě lepší bojovník? V prvním zápase jsem se do boje vůbec nedostal. Pokud se mi podaří vyhrát, budeme to mít s Attilou jedna jedna a myslím, že ani jeden z nás nebude mít chuť a motivaci do třetího souboje. Ale nevím, pokud za námi někdo přijde za rok s tím, že by se udělala trilogie s Attilou a třetí zápas by byl na fotbalovém stadionu, neříkám, že je to nemožný,“ nevyloučil Karlos završení trilogie, která by diváky rozhodně zajímala i v příštím roce.Další články