Sleduj nás

Když mi dá Procházka milion, naučím ho, jak porážet soupeře typu Pereiry, nabídl se Diego Kotlár

Když mi dá Procházka milion, naučím ho, jak porážet soupeře typu Pereiry, nabídl se Diego KotlárFoto: UFC / Clash of the Stars

Jiří Procházka stále dokola dělá ty stejné chyby, které by si pouliční bojovník Diego Kotlár nikdy nedovolil. Ať si skočí na trénink, pokud se chce něco přiučit.

Jan „Diego“ Kotlár patří ještě do staré gardy, jíž podle všeho vychovala ulice. V mládí, jak kolikrát vyprávěl ve svých streamech, se rval po garážích, kde to sekal hlava nehlava. Protivníky mu přitom nevozili pouze z Česka, ale také Slovenska, Maďarska, Turecka, Bulharska a dalších zemí.

Podobně jako Jaroslav Kotlár, který se pochlubil tím, že jeho rekord z ulice je 100-0, tak i Diego má bohaté venkovní zkušenosti, na které nedá dopustit a které by nyní mohl předávat dále. To mimo jiné naznačil v rozhovoru v chatu s naší redakcí.

„Samozřejmě je to škoda, že Jirka prohrál, ale na jeho pohybu jste mohli poznat, že se nikdy nerval na ulici. Bál se úderu, nezkracoval vzdálenost, měl respekt k soupeři… no prostě se bál dostat ránu,“ vysledoval guru Diego, podle jehož pravé ruky pojmenovali v Šumperku hřbitov. Bohužel také měla usmrtit jeho bratrance, za což si Honza vysloužil deset let natvrdo. Zkušenosti ale zůstaly dodnes.

„Jestli bych to zvládl líp než Procházka?“ zeptali jsme se Diega. „Dneska určitě ne, kamaráde,“ odpověděl. „Ale tohle jsou zkušenosti z ulice, to je technika, která se nezapomíná. Jirka je můj kamarád, a pokud chce, ukážu mu, jak jsme se proti soupeřům typu Pereiry bránili za našich let,“ pravil.


Klíč k úspěchu si ale zatím nechává pro sebe. „Tohle se zadarmo neříká, kamaráde. Tohle zvládají jen staří gardisté. Je to trochu škaredý box, ale moc účinný. Jirkovi udělám speciální cenu, řekněte mu, ale pro ostatní to bude minimálně za milion,“ zněla jeho férová nabídka.

Bohužel s věkem odchází také síly a jelikož Diegovi táhne na pětačtyřicet, tak jeho schopnosti a onen zmiňovaný „dirty boxing“ nestačí ani na amatérské soupeře. Naposledy inkasoval KO od Drzého Čerta Michala Indry v prvním kole. Na Diegovu obranu ale musíme říct, že prý vůbec netrénoval a celý rok promarodil. Nastoupil jenom proto, že je „chlap“. V odvetě už to ale bude jiné, tak jsme zvědaví.


Další články