Sleduj nás

Kdo to ksakru bodoval duel Wildera s Furym? Stevie Wonder, Ray Charles a Art Tatum, tvrdí Tyson

Kdo to ksakru bodoval duel Wildera s Furym? Stevie Wonder, Ray Charles a Art Tatum, tvrdí Tyson

Dvakrát byl sice svým soupeřem poslán k zemi, přesto cítí britský zápasník velkou nespravedlnost. Tři soudci byli naprosto „šílení“ a neobjektivní ve svém hodnocení, které po zveřejnění světu nedávalo vůbec žádný smysl. 

Tyson Fury se do nitra ringu vracel po dlouhé pauze, a tak se není čemu divit, že byl podle bookmakerů mírným outsiderem. K překvapení nás všech se své role ujal více než dobře a viditelně dominoval většinu z dvanácti kol. Nebýt dokonce zmíněného knockdownu ze strany obhájce, který přišel v samotném závěru dějství, pak by Gipsy King dokonce vyhrál. 

Tyson Fury se diví výsledku


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Hlavní otázka nastává ale v momentě, zdali neměl Brit, co zažíval svůj velmi očekávaný comeback, vyhrát i tak. „Abych byl upřímný, něco podobného jsem ještě nikdy ve svém životě neviděl. Já si dokonce ani nejsem jistý, jestli se ti rozhodčí nedívali na úplně jiný zápas!“ nechal se slyšet Fury, jenž hodnotil závěrečný verdikt tří soudců utkání. 

K nepochopení bylo i rozdělení zásluh podle jednotlivých kol. „Jeden sudí, který tam zaznamenal 115-111, měl uvedeno, že jsem prvních šest kol prohrál. No chápete to? Chyby jako tahle dělají boxu opravdu ošklivé jméno. Každý v tomto oboru vám potvrdí, že se musí jednat o nějaký renonc,“ uvádí, ačkoliv nápravy se už určitě nedočká. 


Tedy v případě, že nepůjde o odvetu… „Ani jeden z nás momentálně na nic jiného nemyslí. První je ale důležité, aby se vyhodil Steve Wonder, Art Tatum a Ray Charles z poroty a tu práci převzali opravdoví rozhodčí. Pokud by se tak stalo už na začátku měsíce, dneska bych byl doma s pásem WBC,“ doplňuje.


Další články