Sleduj nás

Kdo je nejlepší bojovník očima legendárního „Spidera“ Andersona Silvy?

Kdo je nejlepší bojovník očima legendárního „Spidera“ Andersona Silvy?

Bývalý nejdéle vládnoucí šampion střední váhy UFC odhalil, kdo je podle něho nejlepším fighterem současnosti.

Anderson „The Spider“ Silva je toho názoru, že by se současná generace fighterů měla hodnotit podle aktuální zápasové formy. A pokud se na to měl zadívat podrobněji, utkvělo mu v mysli jenom jedno jméno.

Anderson The Spider Silva v souboji v UFC


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Čistě v tento moment si myslím, že naprosto nejlepší je Khabib,“ uvedl slavný Spider, jehož hodnocení se opíralo o bezchybné výkony ruského Orla, který ve svých posledních zápasech zničil takové borce, jako jsou Dustin Poirier, Conor McGregor, Al Iaquinta či Edson Barboza.

„Dneska tu máme spoustu dobrých fighterů, zejména pak v UFC. Myslím si, že se máme na co těšit,“ vzdával hold mladým bojovníkům, kteří to nejlepší mají ještě před sebou.


Pound-for-pound žebříčku (napříč vahami) vládne sice Jon Jones, ale dá se říct, že jeho poslední dvě obhajoby nebyly zrovna přesvědčivé. Pokud se Khabibovi podaří přemoct i Tonyho Fergusona, nepochybně se dostane před Jonese. Otázkou ovšem zůstává, zdali se toho zápasu vůbec dočkáme.


Další články